Kendi İşini Yapmak İsteyen Deneyimli Arkadaşlar - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Kendi İşini Yapmak İsteyen Deneyimli Arkadaşlar - Türkiye Geneli ...

Hypnoss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hypnoss

Grafiker / İstanbul

Alt 11-08-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kendi İşini Yapmak İsteyen Deneyimli Arkadaşlar

Program/Seviye: Ai, Ps, Id, Fw vb.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Merhaba...6 yıllık çeşitli firmaların grafik departmanında çalışmış ve artık kendi için birşeyler yapma planı olan bir grafik tasarımcıyım. Son 5 aydır freelance olarak çalışıyorum ancak bunu resmiyete dökme planı içindeyim. Grafik/web tasarım hizmeti veren bir reklam atölyesi düşünüyorum. Bir partnerle bu şekilde bir projeye girmenin daha doğru olacağını düşünüyorum. Bu sektörde deneyimli, kafasında bu şekilde bir planı olan arkadaşlar varsa fikir alışverişinde bulunup, konuşabiliriz.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(11)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 14-08-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Kendi İşini Yapmak İsteyen Deneyimli Arkadaşlar - Türkiye GeneliKendi İşini Yapmak İsteyen Deneyimli Arkadaşlar - Türkiye GeneliKendi İşini Yapmak İsteyen Deneyimli Arkadaşlar - Türkiye GeneliKendi İşini Yapmak İsteyen Deneyimli Arkadaşlar - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Hypnoss

Grafiker / İstanbul

Alt 01-02-2015 #3
Kendi İşini Yapmak İsteyen Deneyimli Arkadaşlar

Program/Seviye: Ai, Ps, Id, Fw vb.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Merhaba...6 yıllık çeşitli firmaların grafik departmanında çalışmış ve artık kendi için birşeyler yapma planı olan bir grafik tasarımcıyım. Son 5 aydır freelance olarak çalışıyorum ancak bunu resmiyete dökme planı içindeyim. Grafik/web tasarım hizmeti veren bir reklam atölyesi düşünüyorum. Bir partnerle bu şekilde bir projeye girmenin daha doğru olacağını düşünüyorum. Bu sektörde deneyimli, kafasında bu şekilde bir planı olan arkadaşlar varsa fikir alışverişinde bulunup, konuşabiliriz.

Hypnoss

Grafiker / İstanbul

Alt 07-02-2015 #4
Günceldir Kendi İşini Yapmak İsteyen Deneyimli Arkadaşlar - Türkiye Geneli
FabulousTanitim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FabulousTanitim

Grafiker / İstanbul

Alt 09-02-2015 #5
Merhaba,
2 sene özel sektörde grafik tasarım ve video editörlüğü üzerine çalışmalarım mevcuttur. Bunun haricinde freelance olarak birçok iş yapmaktayım. Logo tasarımı, intro, animasyon videoları, afiş ve e-katalog gibi çalışmalarım bulunmaktadır.
Bununla ilgili çalışmanıza katılmak isterim.

Telefon: *********

Hypnoss

Grafiker / İstanbul

Alt 15-02-2015 #6
Günceldir arkadaşlar Kendi İşini Yapmak İsteyen Deneyimli Arkadaşlar - Türkiye Geneli

Hypnoss

Grafiker / İstanbul

Alt 25-02-2015 #7

Hypnoss

Grafiker / İstanbul

Alt 07-04-2015 #8
hakanmustecep isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hakanmustecep

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 10-04-2015 #9
merhaba abi...bende grafik alanındaki çalışmalarım haricinde, mustecepfilm olarak film-kısa film-şarkıcılara video klipler vb bir çok çalışmam var...bu konuda sana yardımcı olabilirim..amacım gelecek olduğundan para talebimde olmaz başta ve çevremde vardır..Kendi İşini Yapmak İsteyen Deneyimli Arkadaşlar - Türkiye Genelikonuşalım istersen...