Kendi işyerimzde iç mekana yeni yaptım :)

Afiş Tasarımı - Kendi işyerimzde iç mekana yeni yaptım :) ...

Kıvanç Engel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Kıvanç Engel(35)

Grafiker

Alt 31-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

görselde bulunan balık tutan adamı, 2050 yılında bir balık afisinden aldım, umarım arkadasımız kızmaz hayır olmaz der ise değistireceğim, kendisine soracağım Kendi işyerimzde iç mekana yeni yaptım :) bakalım izin verecekmi

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

raiff isimli Üye şimdilik offline konumundadır

raiff

Eğitimci / Tokat

Alt 31-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çok iyi. Güzel Fikir ve Uygulama..
Bu mesajdan alıntı yap
mükü isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mükü(32)

Grafiker / Eskişehir

Alt 31-07-2008 #3
gayet hoş olmuş ellerine sağlık Kendi işyerimzde iç mekana yeni yaptım :)
Bu mesajdan alıntı yap
freedesing isimli Üye şimdilik offline konumundadır

freedesing(29)

Eğitimci / İstanbul

Alt 31-07-2008 #4
bence önce sorup sora kullansaydınKendi işyerimzde iç mekana yeni yaptım :) güzel olmuş ama net adresi balık, biraz okunma sorunu var gibi karakterden olabilir cok canlı dikkat cekici olmuş eline sağlıkKendi işyerimzde iç mekana yeni yaptım :)
Bu mesajdan alıntı yap

Kıvanç Engel(35)

Grafiker

Alt 31-07-2008 #5
yazı karakterini patronum çok beğendi orada sadece com yazan kısım biraz okunmuyor ama bunun ebad 2 metreye yakın gözükecektir burda biraz küçük duruyor resmi tekrar eklicem daha büyük bakabilirsiniz...tesekkürler ilginiz için Kendi işyerimzde iç mekana yeni yaptım :)
Bu mesajdan alıntı yap
micoudmk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

micoudmk

Grafiker / İstanbul

Alt 31-07-2008 #6
Gene bir Kıvanç Engel klasiği başka sözüm yok Kendi işyerimzde iç mekana yeni yaptım :)
Bu mesajdan alıntı yap

Kıvanç Engel(35)

Grafiker

Alt 31-07-2008 #7
Gene bir Kıvanç Engel klasiği başka sözüm yok Kendi işyerimzde iç mekana yeni yaptım :)

Teşekkür ederim micoudmk Kendi işyerimzde iç mekana yeni yaptım :) sağolasın
Bu mesajdan alıntı yap
LuNaTiC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LuNaTiC(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 31-07-2008 #8
Fontu çok itici duruyor ayrıca kendi çalışmalarımızı kullan(a)mıyorsak tasarımın ne anlamı kalır?
Bu mesajdan alıntı yap

Kıvanç Engel(35)

Grafiker

Alt 01-08-2008 #9
Fontu çok itici duruyor ayrıca kendi çalışmalarımızı kullan(a)mıyorsak tasarımın ne anlamı kalır?
Font itici olabilir, lakin böyle sakin bi tasarıma kalkıpta düz karakter veya times vb gibi karakterler kullanmam, işin daha resmi olduğunu gösterir, bu özgür bi çalısma, ayrıca bu çalışma elbetteki benim, orada sadece balık tutan adamı kullandım ben balık tutan adam gördügümde bu aklıma geldi, bunu ha google bakıp bulmussun, ha akradasın yaptığını kullanmıssın arasında bi fark yok ikiside (BALIK TUTAN ADAM Her yerde aynıdır) elestirine saygım elbetteki var ama sen suan pire için yorgan yakıyosun, kendi çalışmalarımızı diyosun, orada kullandığım tek şey balık tutan ama sen genelleyip tüm çalışmanın benim olmadığını söylüyorsun üstad...YANLIŞŞIN !
Bu mesajdan alıntı yap
Selimsel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selimsel

Grafiker / Bursa

Alt 01-08-2008 #10
yarı bitmap yarı vektorel bır calısma olmus o yuzden bana bıraz ters geldı... ama genel olarak GÖRÜNÜŞ olarak guzel.. ellerıne saglık
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
işyerimzde, kendi, mekana, yaptım, yeni