Kendi Kartım... Diya Ajans

Kartvizit Tasarımları - Kendi Kartım... Diya Ajans ...

budu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

budu

Öğrenci (Diğer) / Niğde

Alt 10-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

özel kesim şeklinde yapmış olduğum tasarım. Yorumlarınızı bekliyorum iyi günler...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

akberrak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akberrak

Hiç Biri / İstanbul

Alt 10-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İsmin altına telefon olmamış bence nacizane fikrim budur
önerim
iletişim bilgilerini hepsini bir yerde topla
yaptığın işleride bir yere toparla dağınık olursa kafa yorarsın
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 10-03-2010 #3
Kurallara Aykırı Başlık:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Erkal COŞKUN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkal COŞKUN

Grafiker / Ankara

Alt 10-03-2010 #4
Yazıların perspektifi kartvizite uymuyor, çok sırıtmış, telefonu adresin altına daha iyi olur.
Ve logonun bir duruşu vardır, bu kartın yüzüne göre değişmez, bir ters bir düz kullanmışsınız. Pozisyonu neyse heryerde o şekilde kullanmalısınız.
Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
finfik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

finfik

Grafiker / İstanbul

Alt 10-03-2010 #5
Yazıların perspektifi kartvizite uymuyor, çok sırıtmış, telefonu adresin altına daha iyi olur.
Ve logonun bir duruşu vardır, bu kartın yüzüne göre değişmez, bir ters bir düz kullanmışsınız. Pozisyonu neyse heryerde o şekilde kullanmalısınız.
Kolay gelsin.
çok dogru katılıyorum arkadaşıma Kendi Kartım... Diya Ajans
Bu mesajdan alıntı yap
truant34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

truant34

Hiç Biri / İstanbul

Alt 10-03-2010 #6
Logo yani D harfi font olması gerek daha önce kullanmıştım... Ben bir ajans işletmecisi kartının herzaman farklı olmasından yanayım o yüzden kartınızın kesimini iyi düşünmüşsünüz...Fakat kartda kesimin dışında yorum yapılcak bir yer göremiyorum başarılar
Bu mesajdan alıntı yap
budu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

budu

Öğrenci (Diğer) / Niğde

Alt 10-03-2010 #7
Kolay gelsin.
logonun ters olmasındaki kasıt özel kesim olacağından dolayı idi...D harfinin içide kesilecekti ama düzgün bi şekilde olmayacağını söylediğinden dolayı matbaa bende geri düzeltmeyi unutmuşum Kendi Kartım... Diya Ajans yoksa dediğim gibi d harfinin içide özel kesim olacaktı...
Bu mesajdan alıntı yap
ahmet sarıoğulları isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmet sarıoğulları

Grafiker / Çanakkale

Alt 10-03-2010 #8
bence bir ajansın kartı ya çok şatafatlı ve şık olmalı
yada iddaalı ve sade bence olmamış tamamen kriterlerin dışında
Bu mesajdan alıntı yap