Kendi kartım nasıl olmuş, fikir & yardım Dafne Teknoloji

Kartvizit Tasarımları - Kendi kartım nasıl olmuş, fikir & yardım Dafne Teknoloji ...

aercin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aercin

Eğitimci / İzmir

Alt 20-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kendi işyerimi açmaya çalışıyorum. Logo ve kartvizit çalışması yaptım. Gecenin 3 ü oldu, yoruldum. Fikirlerinizi bekliyorum. Hatta bir iyilik yapıp daha güzelini yapıp gönderebilirsiniz Kendi kartım nasıl olmuş, fikir & yardım Dafne Teknoloji:angel:

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafikim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikim

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 20-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
güzel reklamKendi kartım nasıl olmuş, fikir & yardım Dafne Teknoloji şaka bi yana, ben beğendimKendi kartım nasıl olmuş, fikir & yardım Dafne Teknoloji ama daha güzel de olabilirdi. psdsini ekleyin isterseniz, fikri olan biraz editlerKendi kartım nasıl olmuş, fikir & yardım Dafne Teknoloji
Bu mesajdan alıntı yap
lisiaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lisiaa

Grafiker / İstanbul

Alt 20-05-2011 #3
aslında olmuş... sadece aşağıdaki adres numara yerleri alışılmışın baya dışında olduğundanmıdır bilmiyorm ama beni rahatsız etti bence ordaki logonun opacity sini azaltsan ve üzerine düz bir şelikde yazılsa daha güzel olabilir. ve bilgisayarlı teknik servis yazısını ya logoyla yada isimle hızalarsan bence olmuş olabilir Kendi kartım nasıl olmuş, fikir & yardım Dafne Teknoloji
Bu mesajdan alıntı yap
aercin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aercin

Eğitimci / İzmir

Alt 20-05-2011 #4
güzel reklamKendi kartım nasıl olmuş, fikir & yardım Dafne Teknoloji şaka bi yana, ben beğendimKendi kartım nasıl olmuş, fikir & yardım Dafne Teknoloji ama daha güzel de olabilirdi. psdsini ekleyin isterseniz, fikri olan biraz editlerKendi kartım nasıl olmuş, fikir & yardım Dafne Teknoloji
Reklam olsun diye yapmamıştım gerçekten düşünemedim... PSD si yok çünkü corel de yaptım... CDR si linkte... Fikirlere göre düzeltilmiş hali ilk mesajda...
cdr_linki
Bu mesajdan alıntı yap