Kendi sitem için yaptığım.....

Web Tasarımı - Kendi sitem için yaptığım..... Sponsorlu Bağlantılar Kendım 2 yıldır web tasarım ile uğrasıyorum.Yanlız tasarım yapmıyorum kodluyorum.1 yıldır fireworks öğrenmeye calısıyorum.Bana photoshop fazla gelıyor.Fireworks yeterlı bence tasarımlarda... Yorumlarınız beklıyorum tasarım ile ilgili.O üstteki grafiti yazı ...

sehzade17 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sehzade17

Öğrenci (Diğer) / Çanakkale

Alt 24-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kendım 2 yıldır web tasarım ile uğrasıyorum.Yanlız tasarım yapmıyorum kodluyorum.1 yıldır fireworks öğrenmeye calısıyorum.Bana photoshop fazla gelıyor.Fireworks yeterlı bence tasarımlarda... Yorumlarınız beklıyorum tasarım ile ilgili.O üstteki grafiti yazı oraya koycak bısey bulamadım onun için bıraz tuhaf durdu.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

raiff isimli Üye şimdilik offline konumundadır

raiff

Eğitimci / Tokat

Alt 24-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Tasarım olarak Fireworks yeterli diyorsan söyleyecek birşey yok Ellerine sağlık Kendi sitem için yaptığım......
Bu mesajdan alıntı yap
cut_lee_amm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cut_lee_amm

Webmaster / Bursa

Alt 24-07-2008 #3
Fireworks'u yeterli görüyorsan eğer yaptığın tasarımlar bundan ileri gidemez bence.
Şahsi fikrim: beğenmedim. Renk uyumu, tipograf, tertip düzen uyum vs. olmamış bence..
Bu mesajdan alıntı yap
Linux isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Linux(28)

Webmaster / İstanbul

Alt 24-07-2008 #4
Çok basit olmuş diyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
güneş gün isimli Üye şimdilik offline konumundadır

güneş gün

Eğitimci / Tokat

Alt 26-07-2008 #5
ben mavi büyül yazıyı okuyamadım...onun dışında anasayfa vs. yazıları öok basit kaçmış ..biraz soğuk donuk duruyor genel olarak...daha güzel çalışmalarınızı görmek isteriz...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
icin, kendi, sitem, yaptığım