kendi tasarımım ( şuan kulanıyorum ) Evren KEMER

Kartvizit Tasarımları - kendi tasarımım ( şuan kulanıyorum ) Evren KEMER Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar tamamiyle kendi tasarımım ve hiç bir yerden örnek almadım, Nasıl olduğu konusunda görüşlerinizi alabilirmiyim teşekürler...

turkoskar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

turkoskar

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 18-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar tamamiyle kendi tasarımım ve hiç bir yerden örnek almadım, Nasıl olduğu konusunda görüşlerinizi alabilirmiyim kendi tasarımım ( şuan kulanıyorum ) Evren KEMER teşekürler

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 18-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bir grafikerin kullanacağı kartvizit bu olmamalı. Daha şık ve estetik bir kartvizit olmalı.
Bu mesajdan alıntı yap
qraphcer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

qraphcer

Baskıcı / İstanbul

Alt 23-10-2010 #3
Ben beğendim kendi tasarımım ( şuan kulanıyorum ) Evren KEMER
Bu mesajdan alıntı yap
nenno85 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nenno85

Yrd. Grafiker / Konya

Alt 27-10-2010 #4
emek verilmiş belli ama ben ilk bakışta kuaför kartviziti sandmkendi tasarımım ( şuan kulanıyorum ) Evren KEMER
Bu mesajdan alıntı yap
emelbozan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emelbozan(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 27-10-2010 #5
emeğinize sağlık ama Nihat Baysal hocamızın dediği gibi bir grafikerin kartviziti böyle olmamalı.
Bu mesajdan alıntı yap
Furkan EKMEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Furkan EKMEN

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / Muğla

Alt 27-10-2010 #6
emek verilmiş belli ama ben ilk bakışta kuaför kartviziti sandmkendi tasarımım ( şuan kulanıyorum ) Evren KEMER
Katılıyorum

Nihat Abi Sende Haklısın
Bu mesajdan alıntı yap
ozanbb isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozanbb

Grafiker / İstanbul

Alt 22-11-2010 #7
1990'ların başında iki kutu kartvizit günümüz değeri ile yaklaşık 200 TL idi. Ancak günümüz teknolojik yenilikler ve tüketim miktarı vede Eğitimsizliğin vermiş olduğu hoyrat yorumlamalarla 15 TL'ye geriledi maalesef. Bugün Avrupada,Amerikada ve Ekonomik sevileri üst düzey Asya ülkelerinde "grafikerim" diyen insanların havası o ülkenin hakiminde ve savcıların da yok. Çünkü Teknolojik Sanatçı statüsü var. Bu kadar derinden girmek istemezdim kusura bakmayın arkadaşlar, kendi yaptığın işe her baktığında içinde heyecan oluyorsa yaptığın iş sanat,bırak insanlar sana bir şey sormadan yorumlasın. Arkadaş yaptığın tasarım hoş ancak bir grafiker için zayıf, emeğine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
tscakir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tscakir

Öğrenci (Diğer) / Tokat

Alt 22-11-2010 #8
bence bir grafikerlik birkaç smoke ve abstract brush ile elde edilen bir meslek ya da hobi değildir
Bu mesajdan alıntı yap
hunterboy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hunterboy

Grafiker / İstanbul

Alt 23-11-2010 #9
Bir kartvizit seni diğer kişilere karşı tanıtacaktır. Boş bir karta isim yazsan bence bu karttan daha hoş olur. En iyisi sen daha fazla müşteri kaybetmeden biraz daha düşünerek yeni bir kart dene.
Bu mesajdan alıntı yap
hllyyc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hllyyc

Sanat Yn. / Gaziantep

Alt 23-11-2010 #10
aslında güzel bir çalışma sadece fazla hayalperest olmuş gibi..Işık süzmeleri arasında adının dalgalanması..Güzel olmuş iyi olmuş ama yinede hemfikiriz.Bir grafikere olmamış arkadaşım kendi tasarımım ( şuan kulanıyorum ) Evren KEMER
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları