kendi tasarladığım afiş ödevim

Afiş Tasarımı - kendi tasarladığım afiş ödevim ...

yakamoz44 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yakamoz44

Öğrenci (Grafik) / Malatya

Alt 04-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

http://img831.imageshack.us/img831/783/afii4.jpg
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

hayalzamanı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hayalzamanı

Grafiker / Sakarya

Alt 05-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba, öncelikle emek verdiğin için eline sağlık... Ama yazı karakterlirini daha düz bir karakter seçseydin daha iyi olurdu sanki. Sonra aşağıya koyduğun logolar afişin çok dibinde kalmış. Ortaya koyduğun resim daha düzgün bir şekilde zemine yedirilebilirdi ve suya yansıması alınabilirdi. Yakamoz resmini sanırım netten buldun daha güzelleri var ben gördüm kendi tasarladığım afiş ödevim Bence yeniden daha güzelini yapabilirsin... Kolay gelsin iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
WoDPaCKeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

WoDPaCKeR

Webmaster / Mersin

Alt 05-04-2011 #3
kendi tasarladığım afiş ödevim inş. film bu afişi kullanmaz... milyonlar yatılmış olsada filme afiş için gene izlemem... şaka şaka amatör olarak çok da kötü değil başarılar
Bu mesajdan alıntı yap
aliyimben isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aliyimben

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 06-04-2011 #4
afiş styla kendi tasarladığım afiş ödevim
Bu mesajdan alıntı yap
lisiaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lisiaa

Grafiker / İstanbul

Alt 06-04-2011 #5
örnekleri araştır ve baştan bir daha dene kendi tasarladığım afiş ödevim kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
shnbrs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shnbrs

Eğitimci / Balıkesir

Alt 06-04-2011 #6
moralini bozma. çok daha kötülerini de gördüm. öğrencilerimin yaptığı ilk çalışmalarda. ama isteyen grafik konusunda bi şeyler yapmak isteyenlerde şu anda çok daha güzel çalışmalar yapıyolar. o yüzden moralini bozma ama unutma öğreneceğin daha çok şey var. inceleme yap. benim bir klasörüm var örneğin. grafikerler.nette görfüğüm güzel afiş, broşür vb. çalışmaları kaydedip topluyorum. herhangi bir çalışma yapacaksam, yada öğrencilere bir konu vereceksem onlara bakıyorum. öğrencilere gösteriyorum. internette afiş örnekleri araştırıyorum.

lafı çok uzattım. iste ve çalış. çok daha güzel şeyler yapacaksın.
Bu mesajdan alıntı yap
yakamoz44 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yakamoz44

Öğrenci (Grafik) / Malatya

Alt 07-04-2011 #7
hepınıze tesekkurler yorumlarınız için...
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 08-04-2011 #8
Bu nasıl bir tavır? Off aman oy annem vs vs. Muhakak gözden kaçmıştır. Ya da yorum yapılmak istenmemiştir.
Bol bol araştırma yapmalısınız. Tipografi düzenlemenize göre seçeceğiniz fonttan tututnda zemin ile kullanacağınız image'ın uyumluluğuna kadar herşeyi ayrıntıları ile planlamalısınız. Çok araştırma ve bol bol deneme ile doğru yolu bulabilirsiniz. Birde üslup!
Bu mesajdan alıntı yap
miraynur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

miraynur(25)

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 12-04-2011 #9
biraz daha çalışmayla daha iyi bişiler çıkacak belli yakamoz yazısını daha net bi yazı tipiyle yazabilirmişsin ay biraz uzamışmı yoksa ben mi algılayamıyorum.uğraşmışsın emeğine ellerine sağlık başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap