Kendi Tipografim."StevenT26"

Tipografi Tasarımları - Kendi Tipografim."StevenT26" Sponsorlu Bağlantılar ilk çalışmamda yaptığım hataları sağolsun miray arkdaşımız güzel bir dille anlattı, bende eksiklerimi elimden geldiğince gidermeye çalıştım. ileride daha güzel işler yapacağıma inanıyorum, şimdilik yapabileceğimin en iyisi bu...

stevent_26 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

stevent_26

Ressam / Eskişehir

Alt 28-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ilk çalışmamda yaptığım hataları sağolsun miray arkdaşımız güzel bir dille anlattı, bende eksiklerimi elimden geldiğince gidermeye çalıştım. ileride daha güzel işler yapacağıma inanıyorum, şimdilik yapabileceğimin en iyisi bu Kendi Tipografim."StevenT26"

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

g5 dual isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g5 dual(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 29-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sanırım StevenT 26 yazmıssınız ama T harfini göremedim.
Onun dışında steven yazsının karakterini pek beğenmedim biraz daha anlaşılır bir karakter ve ona göre tipografi iyi olur diye düşünüyorum. Naçizane
Bu mesajdan alıntı yap
stevent_26 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

stevent_26

Ressam / Eskişehir

Alt 29-07-2009 #3
yorumun için sağol kardeşim, yeni başladım bu işe eksiklerimi gördükçe gidermeye çalışacağım. desteğiniz için teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap