kendi iş yerimize yaptığım bir kartvizit çalışmam (yorumlarınızı bekliyorum)

Kartvizit Tasarımları - kendi iş yerimize yaptığım bir kartvizit çalışmam (yorumlarınızı bekliyorum) ...

akk33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akk33

Grafiker / Mersin

Alt 11-08-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

birincisi ilk başta şunu vurgulamak istiyorum ben genellikle photoshopta çalışırtım hemen hemen her şeyi coreli de kullanırdım ama bir kartvizit yapabilecek kadar değil bu corelde yaptığım ilk kartvizit çalışması umarım beğenirsiniz kendi iş yerimize yaptığım bir çalışma...!!!!:cool1::cool1:

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

N/A isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A(48)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 11-08-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
1 kartvizit sade ve estetik olmalıdır.
bayram yeri gibi olmuş
madem yazılması gerekiyorsa bu kadar iş kartvizite daha küçük ve estetik 1 fontla sıralanabilirdi.
ve kartı 2 ye bölmeninide anlamadım. gözü çok yoruyor kartvizit zaten 8cmx5cm dir. bu küçük alanda bu kadar kalabalıgın geregi yok

1 kartvize yag var seker var un var gibi yazıları sevmiyorum. daha ziyada
kısa ve öz cümlelerle yaptıgın işi vurgulaya bilirsin. (reklamcılık tanıtım hizmetleri gibi) sevgiler...
Bu mesajdan alıntı yap

akk33

Grafiker / Mersin

Alt 11-08-2007 #3
1 kartvizit sade ve estetik olmalıdır.
bayram yeri gibi olmuş
madem yazılması gerekiyorsa bu kadar iş kartvizite daha küçük ve estetik 1 fontla sıralanabilirdi.
ve kartı 2 ye bölmeninide anlamadım. gözü çok yoruyor kartvizit zaten 8cmx5cm dir. bu küçük alanda bu kadar kalabalıgın geregi yok

1 kartvize yag var seker var un var gibi yazıları sevmiyorum. daha ziyada
kısa ve öz cümlelerle yaptıgın işi vurgulaya bilirsin. (reklamcılık tanıtım hizmetleri gibi) sevgiler...
teşekkürler abi yorumun için hakattende ağırmış ama çok önemli noktalar hepsini dikkate alacağımdan emin olabilirsin...

teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
peri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

peri(38)

Happy Woman

Grafiker / Çanakkale

Alt 11-08-2007 #4
bencede daha sade olmalı. folyo bizim işimiz demişsin ve yan tarafa diğer yapılan işleride yazmışsın.bence o işleri kaldır ve reklam ve tabela bizim işimiz de daha iyi olmazmı veya buna benzer bir slogan.emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

N/A(48)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 11-08-2007 #5
10 dakikada yaptıgım 1 adet örnek.. sevgiler..
Bu mesajdan alıntı yap

akk33

Grafiker / Mersin

Alt 11-08-2007 #6
10 dakikada yaptıgım 1 adet örnek.. sevgiler..
abi sana birşey dediğim yok senin gibi bir grafikeliğin yolunda ilerlemeye çalışıyorum bu arada çalışman mükenmel işte ben bunu çözemiyorum... 10 dakkada fikir üretebiliyorsun bu hayal gücümü daha fazla nasıl geliştirebilirim ? ben tasarım konusunda pek başarılı değilim senin gibi nasııl olabilirim...??
Bu mesajdan alıntı yap

N/A(48)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 11-08-2007 #7
bak şimdi çok önemli 1 noktaya değindin..
şimdi herseyden önce öle 2-3 ay program kursuna gitmeyle bu işler olmaz
diyelimki programıda %100 kullanıyorsun yine yetmez..
şimdi diceksin ne lazım o zaman..
herseyden önce kalite işler yapmak için 1 yetenek olması lazım tasarrım yetenegi yada göz estetiği yada resim gibi...
bunlarla beraber en önemli seylerden biriside tecrübe deneme yanılma yöntemi.
zamanla yapa boza olur bu işler.. benim 11 yasımda yazılarla fontlarla tanısmamın cok avantajı var biz teknoloji yokken elimizle cizerdik bu harfler..sevgiler..
Bu mesajdan alıntı yap
xaykan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xaykan(33)

Grafiker / Bursa

Alt 11-08-2007 #8
eline sağlık çok güzel olmuş, hem sade hemde anlaşılır kendi iş yerimize yaptığım bir kartvizit çalışmam (yorumlarınızı bekliyorum)
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 11-08-2007 #9
Vallaha Arkadaşın dediği doğru kartvizitde estetik ve hoş görünüm önemli insanlar bakınca icini daraltmıyacak aacak dimi ama ama yinedegüzle olmuş
Bu mesajdan alıntı yap
grafik_adam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafik_adam

Grafiker / Eskişehir

Alt 11-08-2007 #10
sade ve estetik gözükmüyor. Karmaşa var gözü yoruyor.
coreldraw yaptığınız kartvizitin üst kısmı fena değil ama aşağıya indikçe gözü rahatsız ediyor. Bu da puntoların fazla büyük olması ve de font'dan kaynaklanıyor..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
almam, bekliyorum, bir, calismam, kartvizit, kendi, yaptigim, yaptm, yerimize, yorumlarinizi, yorumlarnz