Kendim için hazırladığım kartvizit çalışmam webhiperaktif webdesign

Kartvizit Tasarımları - Kendim için hazırladığım kartvizit çalışmam webhiperaktif webdesign Sponsorlu Bağlantılar Öncelikle grafikerler.net' iyeni tanıyan biri olarak bu sitenin ve sizin bana katacağı çok şey olduğunu düşünüyorum. Sizlerler paylaştığımız kartviziti kendim için tasarladım şu anda firework de yaptım değerli ...

ensargk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ensargk

Öğrenci (Diğer) / Zonguldak

Alt 06-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Öncelikle grafikerler.net' iyeni tanıyan biri olarak bu sitenin ve sizin bana katacağı çok şey olduğunu düşünüyorum. Sizlerler paylaştığımız kartviziti kendim için tasarladım şu anda firework de yaptım değerli yorumlarınızdan sonra corel draw programına aktaracağım ve baskıya göndereceğim. Aklıma takılan bi soru var şimdi corel drawda kartvizit'i gönderdiğimde baskıda bir renk değişimi olurmu? Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler...
ImageShack - Hosting :: kartvizitcalismazt5.png

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

bar.20 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bar.20

Grafiker / İstanbul

Alt 07-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kusura bakma ama ama logo yazı karekterleri çok basit olmuş eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
ilkdilek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ilkdilek

Grafiker / İstanbul

Alt 07-10-2008 #3
amacın dışında bir yorum olacak ama logona bayıldım gerçekten sade ve hoş bir çalışma olmuş düşüncene ve emeğine sağlık... açıklayıcı bilgilerin fontunu kaç punto yaptın bilmiyorum ama logonun yazısı kadar büyüklükte olmuş gözü yoruyo nacizane fikrim ii çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap

ensargk

Alt 07-10-2008 #4
düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Büşra Giritoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Büşra Giritoğlu(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-10-2008 #5
logo üzerine biraz daha git sonuçta tasarım firması için daha yaratıcı bilogo olması lazm.ayrıca web tasarımı,kartvzt.... vs.ön tarafta pek hoş durmamaş arkada dene bence bide ismin altına direk cep noyu yazman abes kaçmış en azından vasfını yazabilrsn.renk olarak turuncu iyi bence.
Bu mesajdan alıntı yap
burhandmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burhandmr

Grafiker / İstanbul

Alt 07-10-2008 #6
isim cok büyük olmus, ismin altindaki telefon hep itici gelmistir bana, bi adresin yok sanirsan sag taraf adres için uygun aslinda sag taraftaki yazilari kartin arkasina yaz derim illede önde olacaksa satir ralarını düzenle, birde ben söyle bisey denerdim kartın ön yüzünü beyaz zemine turuncu yazilarla yazar kartin arkasina turuncu zeminde yaptigim isleri yazardim. eline saglik
Bu mesajdan alıntı yap
thematrix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thematrix(36)

Bir dizi iz

Grafiker / İstanbul

Alt 07-10-2008 #7
kırmızı zemin güzel durmamış çok sade o yüzden kart göz yoruyor beyaz zemine deneseniz bence daha güzel olur avatarınızdaki gibi
Bu mesajdan alıntı yap

ensargk

Alt 07-10-2008 #8
fikirlerinizi dikkate alarak on yuzunun arkaplanını beyaz arkayuzunu de turuncu yapmaya kara verdim çalışmam bittiğinde sizinle tekrar paylaşacağım Yorumlarınız için tekrar tekrar teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap

ensargk

Alt 07-10-2008 #9
Uyarılarınızı dikkate alarak hazırladığım yeni kartvizit çalışmam. Değerlendirmelerinizi bekliyorum...http://img513.imageshack.us/my.php?i...calismarb0.png
Bu mesajdan alıntı yap
Büşra Giritoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Büşra Giritoğlu(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-10-2008 #10
isim hala çok büyük kalmış bence en fazla 14 ver 12uygundr punto için birde ortaya koyduğun çizgiye neden efek veriyosn anlamadm hoş durmuyo arka taraftaki işleri gösteren yuvarlaklar iyi fikir.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
çalışmam, hazırladığım, icin, kartvizit, kendim, webdesign, webhiperaktif