Kendim için tasarladığım deneme logolarım.

Deneme Çalışmalar - Kendim için tasarladığım deneme logolarım. ...

Atlanturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Atlanturk

Eğitimci / Konya

Alt 17-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

CMYK çalışmıştım, RGB'ye çevirince renklerde bozulmalar oldu biraz. Kırmızı biraz daha koyuydu. Daha önce ticari olarak logo tasarlamadım. Henüz logo aşamasında yeniyim ve sürekli üzerinde çalışıyorum. Bunları kendim için çalıştım. Arkadaşlar sizce nasıl olmuşlar?

Not:Çok da sert eleştirmeyin Kendim için tasarladığım deneme logolarım. henüz logolara yeni yükleniyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

pcfaresi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pcfaresi

Grafiker / Ankara

Alt 17-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
madem yeni başladın bence ilk olarak logoları incele sonra onları çizmeye çalış daha sonra onlara versiyon oluştur sonrada hayal gücünle güzel şeyler çıkarabilirsin buda benim fikrim
Bu mesajdan alıntı yap
FRTDESIGN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FRTDESIGN

Grafiker / İstanbul

Alt 17-09-2009 #3
hiçbirisini begenmedım acıkcası arkadasım hiçbişey yok cunku hatta ımzan butun logolarından dahada guzel Kendim için tasarladığım deneme logolarım. daha fazla dusunceye ve fikre sahıp olmasın kolay gelsın.
Bu mesajdan alıntı yap
filizdmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 17-09-2009 #4
Logo çalışmadan önce ,Logo hakkında bilgileri göz önüne alır ve alakalı konuların yorumlarını hem olumlu hem olumsuz olarak değerlendirmesini gözlemlerseniz nerelerde başarı yakalanmış ne gibi çalışmalar logo tanımına uymamış fikir sahibi olabilirsiniz ..

Mesela ''o'' harfinin içindeki grafik tasarım hiç olmamış,tasarlarken logonun her kullanım alanını göz önüne almak gerekir boyutu büyüdüğünde ve küçüldüğünde anlaşılır sade olması gerekir.

Fontlarda uymamış anlaşılırlık açısından kullanışlı değil,fontlar ve ifade ettiği konununda bir bütün içinde olması gerekir ..

Biraz araştırma ile daha sonrasında daha bilinçli çalışmalar çıkacaktır .

Kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
webariza isimli Üye şimdilik offline konumundadır

webariza

Webmaster / İstanbul

Alt 17-09-2009 #5
3 ve 5 iyi ama diğerleri daha amatörce duruyor, tabi bu benim yorumum...
Bu mesajdan alıntı yap