Kendim için tasarladığım kartvizit çalışması

Kartvizit Tasarımları - Kendim için tasarladığım kartvizit çalışması ...

Konu Kapatılmıştır
denizzyildizi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

denizzyildizi

Grafiker / Hatay

Alt 11-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kendi açacağım ofis için tasarladığım kartvizit çalışması. Ön ve arka yüz olarak koydum. Yorumlarınızı bekliyorum.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafipapatya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafipapatya(29)

Arı Üye

Grafiker / İstanbul

Alt 11-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İlk gözüme takılan ön taraftaki font oldu.
Artık bu font çok kullanılıyor. Tabelalarda, afişerde, menü başlıklarında çok görüyoruz artık bu fontu. İnsanların artık gözü doydu bence.
Kullandığınız çizgilerde ise sanki o çizgiler yazıları sıkıştırmış.
Adres,Tel kısmını değiştirebilirsiniz.
Ve arka tarafta mor renkten beyaza geçiş kullanılmışken diğer yandan da pembe maddeleme işaretleri var.Bence maddelemeler de beyaz olmalı..
Şuan sizin kartvizite ilk baktığımda aklıma ilk gelen muhasebe bürosu..

Başarılarınızın Devamını Dilerim..İyi Çalışmalar

Anı yazmak, ölümün elinden bir şey kurtarmaktır.:angel:

p_adisah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

p_adisah

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / Antalya

Alt 11-12-2009 #3
kardeşim k.bakma ama çok kötü. SAYGILAR

denizzyildizi

Grafiker / Hatay

Alt 12-12-2009 #4
İlk gözüme takılan ön taraftaki font oldu.
Artık bu font çok kullanılıyor. Tabelalarda, afişerde, menü başlıklarında çok görüyoruz artık bu fontu. İnsanların artık gözü doydu bence.
Kullandığınız çizgilerde ise sanki o çizgiler yazıları sıkıştırmış.
Adres,Tel kısmını değiştirebilirsiniz.
Ve arka tarafta mor renkten beyaza geçiş kullanılmışken diğer yandan da pembe maddeleme işaretleri var.Bence maddelemeler de beyaz olmalı..
Şuan sizin kartvizite ilk baktığımda aklıma ilk gelen muhasebe bürosu..

Başarılarınızın Devamını Dilerim..İyi Çalışmalar

Yorumun için teşekkür ederim. Aslında şerit kullanmayacaktım arkadaşımın ısrarı üzerine kullandım çok fena gözükmediler aslında. Dediğiniz gibi o font çok yerde kullanılıyo ama ben seviyorum o fontu gerçi şimdi çok değişik fontlar buldum henüz bastırmadığım için onlarıda deneyeceğim. Arkada taraftaki o maddelemeler Kendim için tasarladığım kartvizit çalışması onlar eski kartvizit tasarımımdan kalma normalde ben onlarıda mordan beyaza geçiş vermiştim ama yine arkadaşım kırmızı olsun dedi bende öyle bıraktım yani henüz daha tasarım. aşamasında aslında bu kart. Fikirlerini dikkate alacağım ama Adres, Tel kısmını değiştirebilirsin derken? yazı tipiyle ilgili mi değişiklik yapayım? Tekrar teşekkürler. İyi çalışmalar.
masteru isimli Üye şimdilik offline konumundadır

masteru

Matbaacı / İstanbul

Alt 12-12-2009 #5
ara renklerin geçişleri monitörde hoş gözüksede, baskıda problem çıkartır.mor yerine magenta veya bayrak kırmızı kullanırsan müşterin daha mutlu olur.ve kırmızı kutucukların ile daha bir uyumlu olur gibi.font konusunda yapılan eleştiriye katılıyorum nereye baksan aynı font..iyi çalışmalar
poseidon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poseidon

Grafiker / Yurtdışı

Alt 12-12-2009 #6
Çalışmada Bulunan İletişim Bilgileri:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Yapılan çalışmaların üzerinde kendinize ya da müşterilerinize ait iletişim bilgileri ve internet adresi bulundurulmamalıdır.
Konu Kapatılmıştır