kendim için tasarladığım logolar - özlem tasarım

Logo Tasarımları - kendim için tasarladığım logolar - özlem tasarım ...

ozlem_acikgoz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozlem_acikgoz(36)

Grafiker / Antalya

Alt 18-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar .sizin yorumlarınız ışığında logomu sonuçlandıracağım.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

macscream isimli Üye şimdilik offline konumundadır

macscream(31)

Grafiker / Ankara

Alt 18-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
olumlu şeyler söylemek isterdim ama malesef söyleyemeyeceğim. Tasarım yazan bi logo en azından böyle tasarlanmamalı diye düşünüyorum... Logoları bi araştırın bence amatör bi çalışma ise dediklerimi unutun başlangıç için güzeller... Başarılar umarım bu söylediklerim umudunuzu kırmaz ve daha güzel işler çıkar tekrar başıralar.
Bu mesajdan alıntı yap

ozlem_acikgoz(36)

Grafiker / Antalya

Alt 18-05-2009 #3
aslında bir çok logo yaptım. konuda çok acemi sayılmam .ama terzi kendi söküğünü dikemez derler ya benimkide o hesap heralde. yorumunuz için teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
serhangenc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serhangenc

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 18-05-2009 #4
gereksiz yere süslemişsin..'ne biliyorsam onu kullanayım, göstereyim' gibi durmuş..
sade olsa, yazılar böyle ilk bakışta okunsa, gereksiz degrade'ler girilmese ne hoş olurmuş halbuki..
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 18-05-2009 #5
serhangenc arkadaşıma aynen katılıyorum.Çok fazla degrede ve effect var.Biraz sadeleştirmeniz yeterli.
Bu mesajdan alıntı yap

ozlem_acikgoz(36)

Grafiker / Antalya

Alt 18-05-2009 #6
evet arkadaşlar foruma yükledikten sonra bende abartılı olduğunu farkettim. sadeleştirip tekrar sunacağım yorumlarınıza teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
lovies isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 18-05-2009 #7
Denildiği gibi layer style panelinden Bevel and emboss seceneği üzerinde fazla durmuşunuz kanımca estetik açıdan göze hoş gelmemekteler ,üzerlerinde biraz daha durmanızı düşünmekteyim Emeğinize sağlık başarılar diliyorum...
Bu mesajdan alıntı yap

ozlem_acikgoz(36)

Grafiker / Antalya

Alt 18-05-2009 #8
teşekkür ederim lovies .evet sade bir çalışma ile tekrar sunacağım.
Bu mesajdan alıntı yap
Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 19-05-2009 #9
Kurallara Aykırı Başlık:[/b]

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.
Konu başlığınız düzeltilmiştir, lütfen bundan sonraki konularınızda daha dikkatli olunuz...
Bu mesajdan alıntı yap