kendim için tasarladım

Kartvizit Tasarımları - kendim için tasarladım ...

kendim için tasarladım
orhanbolat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

orhanbolat

Grafiker / Tekirdağ

kendim için tasarladım

Alt 05-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar
Bir Ajans'da çalışıyorum. Bu çalışma benim ilk Kartvizit denemem.
Kendim için yaptım iyi yada kötü Eleştirilerinizi bekliyorum...

kendim için tasarladım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ahmetbarin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmetbarin

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / Antalya

Alt 05-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Emeğine sağlık. Fakat bu çalışma kartvizitten daha çok broşür çalışmasına benzemiş. Biraz daha sadeleştirmeyi ve sade fontlar kullanmayı deneyin derim kendim için tasarladım. Başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap
mervekoc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mervekoc(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 05-03-2010 #3
Bence de çok karışık olmuş... Ön tarafı sade yapıp arka tarafa kullandığınız programların görselleri koysanız daha iyi durur herhalde...
Emeğinize sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 05-03-2010 #4
arkadaşlara aynen katılıyorum daha sade yapmalısın bence çok karışık olmuş

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
ulala isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ulala

Grafiker / Muğla

Alt 05-03-2010 #5
Kızmaca yok,
çalışmana ilk bakan bundan hiç bir şey anlamaz. Diğer arkadaşların yorumlarına kesinlikle katılıyorum, "KARIŞIK" hemde çok karışık. Bu kartvizitle bir kuruma iş başvurusu yapsan inan ki sana diyecekleri tek şey, "biz sizi ileriki zamanlarda ararız" olur...!!

Eleştirilere gelince...
1. Orhan Görsel Tasarım; Madem tasarım diyorsun o zaman "Tasarım" yap. Yani logo yap. Düz kırmızı renk bir karakter, etrafında da yarım daire..!! Sence bu logo olmuşmu??? Biraz daha çalış. Sade ancak görünce etkileyen bir logo yap. İnternette bir sürü logo çalışması var, bul ve onları iyice incele.
2. Zemin siyah kullanacaksan, siyah zeminli kartlara iyi incele. Bu şekilde kullanınca boğulmuş, çok amatör ve basit kaçmış.
3. Sağüstteki logolar senin logonun önüne geçmiş. onları çok daha küçük ve farklı bir yerde kullan.
4. Sen Corel bayisimisin, corel versiyonun satıcısımısın? Ne işi var Corel x4'ün orada??? Hele o balonun???
5. Siyah zemin üzerinde kırmızı yazı yerine geçişli bir gri yada sarının tonlarını bir dene. çok daha etkileyici olacaktır.
6. Autodesk ile 3ds Max'ı niye ayrı bir kutu içine aldın???
7. Kartvizit tasarımlarını çok, çok, çok ama çok iyi incele...
8. Daha sayayımmı?
Bu mesajdan alıntı yap
ucurum22 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ucurum22

Yrd. Grafiker / Kayseri

Alt 05-03-2010 #6
Kızmaca yok,
çalışmana ilk bakan bundan hiç bir şey anlamaz. Diğer arkadaşların yorumlarına kesinlikle katılıyorum, "KARIŞIK" hemde çok karışık. Bu kartvizitle bir kuruma iş başvurusu yapsan inan ki sana diyecekleri tek şey, "biz sizi ileriki zamanlarda ararız" olur...!!

Eleştirilere gelince...
1. Orhan Görsel Tasarım; Madem tasarım diyorsun o zaman "Tasarım" yap. Yani logo yap. Düz kırmızı renk bir karakter, etrafında da yarım daire..!! Sence bu logo olmuşmu??? Biraz daha çalış. Sade ancak görünce etkileyen bir logo yap. İnternette bir sürü logo çalışması var, bul ve onları iyice incele.
2. Zemin siyah kullanacaksan, siyah zeminli kartlara iyi incele. Bu şekilde kullanınca boğulmuş, çok amatör ve basit kaçmış.
3. Sağüstteki logolar senin logonun önüne geçmiş. onları çok daha küçük ve farklı bir yerde kullan.
4. Sen Corel bayisimisin, corel versiyonun satıcısımısın? Ne işi var Corel x4'ün orada??? Hele o balonun???
5. Siyah zemin üzerinde kırmızı yazı yerine geçişli bir gri yada sarının tonlarını bir dene. çok daha etkileyici olacaktır.
6. Autodesk ile 3ds Max'ı niye ayrı bir kutu içine aldın???
7. Kartvizit tasarımlarını çok, çok, çok ama çok iyi incele...
8. Daha sayayımmı?
Aynen katılıyorum bende..
Bu mesajdan alıntı yap
Republican isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Republican

Webmaster / Ankara

Alt 06-03-2010 #7
Bence en fantastik kısım "görsel tasarım uzmanı" olmuş.
Bu mesajdan alıntı yap
orhanbolat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

orhanbolat

Grafiker / Tekirdağ

Alt 06-03-2010 #8
saolun arkadaşlar dedimya kendim için tasarladım ama eleştirdiğiniz için teşekkür edim bu sayede nerelerde hata yaptığımı bulmamda yardımcı oldunuz klavyenize sağlık kendim için tasarladım)
Bu mesajdan alıntı yap
0rkun1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

0rkun1

Webmaster / İstanbul

Alt 06-03-2010 #9
Çok Karışık daha sade ve uyumlu renkler kullan...
Bu mesajdan alıntı yap
wed-design isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wed-design

Öğrenci (Diğer) / Kütahya

Alt 07-03-2010 #10
Biraz daha çalışmalısın. Ve de sadeleştirmelisin.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları