Kendim için Yapmış olduğum logo

Logo Tasarımları - Kendim için Yapmış olduğum logo ...

grapphist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grapphist(28)

Grafiker / Konya

Alt 10-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar kendim için yapmış olduğum bir logo çok profesyonel sayılmaz ama Kendim için Yapmış olduğum logo yorumlarını bekliyorum teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 11-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ben bir kurgu göremedim açıkçası. raskeleye yerleştirilmiş şekillerden oluşmuş gibi duruyor. bir anlam ifade etmedi bana. yeniden çalışmanı tavsiye ederim. kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
grafipapatya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafipapatya(29)

Arı Üye

Grafiker / İstanbul

Alt 11-07-2008 #3
bence arka fon ve renkler güzel.Yaznın renkleri ile biraz oynamalısın.A nın ortasındaki basta olmak üzere..
---başarılar

Anı yazmak, ölümün elinden bir şey kurtarmaktır.:angel:

Bu mesajdan alıntı yap
sarcoglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sarcoglu

Matbaacı / İstanbul

Alt 11-07-2008 #4

arkadaşlar kendim için yapmış olduğum bir logo çok profesyonel sayılmaz ama Kendim için Yapmış olduğum logo yorumlarını bekliyorum teşekkürler.
kendini bir müşteri gibi düşün ve ben beğendim bu logoyu kurumsal olarak her yerde kullanırım dersen gerisi önemlideğil.
(müşteri her zaman haklıdır unutma.)
Bu mesajdan alıntı yap
grafishop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 11-07-2008 #5
hoş ve sevimli durmuş a nın içindeki beyazlıgı hesaba bile katmıyorum hemen kaldır onu Kendim için Yapmış olduğum logo
Bu mesajdan alıntı yap
seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 11-07-2008 #6
kendini bir müşteri gibi düşün ve ben beğendim bu logoyu kurumsal olarak her yerde kullanırım dersen gerisi önemlideğil.
(müşteri her zaman haklıdır unutma.)
müşteri herzaman haklıdar mantığı bu sektörde uyulmaması gereken bir durumdur. çünkü müşteri herzaman haklı olsaydı ajanslara gerek kalmazdı. kendi kendilerini iyi bir şekilde temsil edebilirlerdi. bu sektörde işini bilen bir reklamcı yada garafik tasarımcı haklıdır. bir ideyi nasıl bir görselin yasıtacağını garfik tasarımcı bilmelidir müşteri değil. müşteriye sorarsan babasının bile resmini koymak isteyen çıkar. ozaman müşteri haklıdır diye onumu koyalım? müşteri bu sektörde doğru olan şeye ikna edilmelidir. çünükü bilmedikleri konularda yanılgılara düşebilirler. saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
grafishop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 11-07-2008 #7
çook haklsıın işte bu konuya sonuna kadar katılıyorum kartvizite resmini koymak isteyenler bana çok denk geldi Kendim için Yapmış olduğum logo)

ve gecen gün kartvizitte 2 ayrı isim vardı ,iki ismin arasına & koymak varken adam bana babası ve oğlu yazalım dedi Kendim için Yapmış olduğum logoKendim için Yapmış olduğum logo kendime yediremedim ve yapmadım Kendim için Yapmış olduğum logo
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 11-07-2008 #8
arkadasi m süperr olmussss.... daaa ne olsnn... fontu güzelll yakistirmissin
Bu mesajdan alıntı yap
sarcoglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sarcoglu

Matbaacı / İstanbul

Alt 11-07-2008 #9
müşteri herzaman haklıdar mantığı bu sektörde uyulmaması gereken bir durumdur. çünkü müşteri herzaman haklı olsaydı ajanslara gerek kalmazdı. kendi kendilerini iyi bir şekilde temsil edebilirlerdi. bu sektörde işini bilen bir reklamcı yada garafik tasarımcı haklıdır. bir ideyi nasıl bir görselin yasıtacağını garfik tasarımcı bilmelidir müşteri değil. müşteriye sorarsan babasının bile resmini koymak isteyen çıkar. ozaman müşteri haklıdır diye onumu koyalım? müşteri bu sektörde doğru olan şeye ikna edilmelidir. çünükü bilmedikleri konularda yanılgılara düşebilirler. saygılar
bende eskiden sizin gibiydim ama artık amaç parakazanmaksa heryere herşeyi koyarım beni ilgilendirmez burası istanbul parakazanmak artık zor.
Bu mesajdan alıntı yap
gommes45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gommes45

Grafiker / İstanbul

Alt 11-07-2008 #10
bende eskiden sizin gibiydim ama artık amaç parakazanmaksa heryere herşeyi koyarım beni ilgilendirmez burası istanbul parakazanmak artık zor.
Garifikerlik etiği her yöreye göre farklılık gösteriyor galiba
İstanbul adan londra norveç amerika avustralya nerde olursa olsun amaç müşteriye en uygun olanı sunmaktır çünkü sen o an müşteri böyle istedi diye yaparsın ama 3-5 gün sonra müşteri o logodan memnun olmazsa suçlusu yine sen olursun.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
icin, kendim, logo, olduğum, yapmış