Kendim kullanmayı düşündügüm kartvizit

Kartvizit Tasarımları - Kendim kullanmayı düşündügüm kartvizit ...

dogusatli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dogusatli

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 28-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

gerçek logo ve ajans ismi değildir logo kötü demeyin
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

workmedya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

workmedya

Hiç Biri / Konya

Alt 29-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ee ne diyeim o zaman.aa turkuaz rengi hiç görmemiştim ne güzelmiş mi?
Bu mesajdan alıntı yap

dogusatli

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 29-06-2011 #3
Bir yorum tekmi yorumlara bakıp logoyu değiştirip kullanacam yorumları bekliyom.
Bu mesajdan alıntı yap

dogusatli

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 29-06-2011 #4
ee ne diyeim o zaman.aa turkuaz rengi hiç görmemiştim ne güzelmiş mi?
Kendim kullanmayı düşündügüm kartvizitKendim kullanmayı düşündügüm kartvizit arkadaş sen kartta önce logoyamı bakarsın katalog yapmış adam önce logoya bakıyor sen bu akılla iyi tasarımlar yaparsın merak etme web sitelerindedemi logoya hemen bakıyon anlamıyorum gerçek firma ismi ile yazmak yasak ben çalışmaları sizlerle paylaşmak istiyorum onun için kendim orjinal logoyu bırakıp senin kartta ilk baktıgın logo oldugundan logomu çizeyim 1 dk mı almadan o alan boş değil anlamında basit bir şekilde logo attım o alanı doldurması gerektigi için boş bıraksam senin yorum değişir üst taraf boş hııı yani sen logo yu arka tarafa bırakacaksın diye bir yorum yazacaksın iyiki asıl meslegin grafik tasarım değil yoksa aç kalırsın.
Bu mesajdan alıntı yap
workmedya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

workmedya

Hiç Biri / Konya

Alt 14-07-2011 #5
Kendim kullanmayı düşündügüm kartvizitKendim kullanmayı düşündügüm kartvizit arkadaş sen kartta önce logoyamı bakarsın katalog yapmış adam önce logoya bakıyor sen bu akılla iyi tasarımlar yaparsın merak etme web sitelerindedemi logoya hemen bakıyon anlamıyorum gerçek firma ismi ile yazmak yasak ben çalışmaları sizlerle paylaşmak istiyorum onun için kendim orjinal logoyu bırakıp senin kartta ilk baktıgın logo oldugundan logomu çizeyim 1 dk mı almadan o alan boş değil anlamında basit bir şekilde logo attım o alanı doldurması gerektigi için boş bıraksam senin yorum değişir üst taraf boş hııı yani sen logo yu arka tarafa bırakacaksın diye bir yorum yazacaksın iyiki asıl meslegin grafik tasarım değil yoksa aç kalırsın.
Grafik tasarım diye bir meslek olduğunu bilmiyordum.Turkuazı da bilmiyordum zaten:smileKendim kullanmayı düşündügüm kartvizitalgana bak sen ben öyle yapıyorum.Tanımadığın insanlarlada aşık atma.Olurda birgün iş verenin olurlar.Anlayana sivrisinek saz...
Bu mesajdan alıntı yap
Grafik Canavarı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafik Canavarı(36)

Matbaacı / Gaziantep

Alt 14-07-2011 #6
doğuş reklam yazısına gölge veya arka fon bişey versen, biraz daha belirgin olacak şekilde.
alt fon renkler çok koyu olmuş jpg den kaynaklanıyordur umarım
Bu mesajdan alıntı yap
siss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

siss

Grafiker / İstanbul

Alt 31-07-2011 #7
zemin rengi cok koyu uyumlu olmadı daha ıyı bır renk tonlarını dene...
Bu mesajdan alıntı yap