Kendimce Bir Grafik

Dijital Sanat - Kendimce Bir Grafik Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar Resim Bazı Nedenlerden Dolayı Kaldırılmıştır... İlginize Teşekkür Ederim ! Site Moderatörleri Bu Konuyla ilgilenip Silerlerse Memnun olurum... herkese teşekkürler yorum için...

Konu Kapatılmıştır
Kendimce Bir Grafik
TgBrK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TgBrK

Webmaster / Adana

Kendimce Bir Grafik

Alt 16-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Resim Bazı Nedenlerden Dolayı Kaldırılmıştır... İlginize Teşekkür Ederim ! Site Moderatörleri Bu Konuyla ilgilenip Silerlerse Memnun olurum... herkese teşekkürler yorum için
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

namasteeee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

namasteeee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sadece aynadaki resimimi sen yaptın yoksa hepsini mi.?

Bakışlarınız birbirinizle farklı yerlerde.
Kafa orantısız duruyor sanki küçük olmuş.
Adam ın sırtı göğsü gibi duruyor.

Bukadar eleştiriye rağmen beyendim eline sağlık...

(adam karnını mı deşmiş acaba)

TgBrK

Webmaster / Adana

Alt 16-06-2009 #3
Hepsini Ben Yaptım... Bir Kaç Eksik Bulunsada Sergilemek İstedim
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 16-06-2009 #4
ben bu çalışmayı hatırlıyorum hadi bakalım hayırlısı(siz haricinde genel konsept ve illüstre edilmiş hali)

TgBrK

Webmaster / Adana

Alt 16-06-2009 #5
Aynalar Diye Bir Filmden Etkilendim...ondan Esinlenerek Yaptım. izleyenler varsa anlam verebilirler
namasteeee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

namasteeee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-06-2009 #6
Esinlenmek insanı geliştirir bence.

Yaptığım eleştiriler
gelişimin içindir.

(adam neresini kesiyor Kendimce Bir Grafik )
fatihcee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatihcee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-06-2009 #7
Siz webmaster olarak bu ilustrasyonu çizdiyseniz bence webte harcamayın kendinizi.
Doğru Mecidiyeköy' e alalım sizi.

TgBrK

Webmaster / Adana

Alt 16-06-2009 #8
Neden ? Türkiyede WebMaster oLan Grafik Çizemez Diye Bir Kavrammı Vardır ? WebMaster İnsan Kodlama Tekniklerinde İyi Olduğu Kadarda Grafik-logo-afiş vs. tasarımlarda da iyi olmalıdır ki sitesine bir ruh bir güzellik katabilsin... unutulmamalıdır ki Şekersiz Çay Ne İse Grafiksiz Kodlamada Odur... Saygılarımla !

Dipnot : Ayrıca Türkiyede Ne Kadar Gizli Grafiker Veya Bu konularda uzmanlaşmış ve kendini aşmış insan var onların hepsi piyasada mı ? veya kendini geliştirmek suç mu olduda biz bilmiyoruz ? onuda geçtim herkes mecidiye köyde mi grafiker oluyor ?
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 16-06-2009 #9
Siz webmaster olarak bu ilustrasyonu çizdiyseniz bence webte harcamayın kendinizi.
Doğru Mecidiyeköy' e alalım sizi.
Neden ? Türkiyede WebMaster oLan Grafik Çizemez Diye Bir Kavrammı Vardır ? WebMaster İnsan Kodlama Tekniklerinde İyi Olduğu Kadarda Grafik-logo-afiş vs. tasarımlarda da iyi olmalıdır ki sitesine bir ruh bir güzellik katabilsin... unutulmamalıdır ki Şekersiz Çay Ne İse Grafiksiz Kodlamada Odur... Saygılarımla !

Dipnot : Ayrıca Türkiyede Ne Kadar Gizli Grafiker Veya Bu konularda uzmanlaşmış ve kendini aşmış insan var onların hepsi piyasada mı ? veya kendini geliştirmek suç mu olduda biz bilmiyoruz ? onuda geçtim herkes mecidiye köyde mi grafiker oluyor ?
Haklısınız tabi ki çizer; bende webmaster' ım...Grafik tasarımlada uğraşıyorum ama; İrem hanım'ın da belirttiği gibi bu Illustrasyon çalışmasını hatırlıyorum. Kanıt ve veri koymadan birşey söylemek istemiyorum.

Emeğinize sağlık.

TgBrK

Webmaster / Adana

Alt 16-06-2009 #10
Benim Burda Emeğime Birşey Söylenecekse :S veya çalıntı gibi birşeyler ima edilecek ise ben isterseniz kaldırayım resmi :S ? Sitenizi Daha önceden duymuştum ama birtürlü girmek nasip olmamıştı girdim ve birşeyler paylaşmak istedim hepsi bu :S hata yaptıysam kusura bakmayın resmi kaldırıyorum... yorumları için değerli arkadaşlarıma teşekkür ederim
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Konu Kapatılmıştır