kendime ait afis

Afiş Tasarımı - kendime ait afis Sponsorlu Bağlantılar baskisi 2 gün önce yapilmis kendime ait afis tasarimimi paylasmak istedim... üzerindeki cep numarasini degistirerek yazdim ulasmak isteyen arkadaslar sitemizi kullansinlar lütfen... saygilar....

kendime ait afis
yako isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yako

Grafiker / İzmir

kendime ait afis

Alt 25-01-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

kendime ait afis

baskisi 2 gün önce yapilmis kendime ait afis tasarimimi paylasmak istedim... üzerindeki cep numarasini degistirerek yazdim ulasmak isteyen arkadaslar sitemizi kullansinlar lütfen... saygilar.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

koko_mac1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

koko_mac1

Grafiker / Kocaeli

Alt 26-01-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
hoş...eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
serdalsahin61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serdalsahin61

Grafiker / Trabzon

Alt 26-01-2008 #3
Gayet hoş ve güzel...
Bu mesajdan alıntı yap
josef29 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

josef29

Hiç Biri / İstanbul

Alt 26-01-2008 #4
hangi programda ve hangi makinede mac pc çalışması bu gayet güsel emegine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Countryman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Countryman(33)

Grafiker / İzmir

Alt 26-01-2008 #5
Eğer ki elektirik direği ilüstrasyonu size aitse sizi tebrik ediyorum. Herşey çok güzel olmuş. Eğer size ait değilse daha az da olsa yine tebrik ediyorum. Oran orantı, renk kullanımı yine başarılı olmuş. (belki bygrafik yazan kısım biraz kaba olmuş olabilir)
Bu mesajdan alıntı yap
pasayusuf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pasayusuf

Grafiker / Ankara

Alt 26-01-2008 #6
gerçekten hoş olmuş yanlızca by grafik yazısı daha ufak olabilir.
Ellerine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
AnoktaKADİR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AnoktaKADİR

Fotoğrafçı / Tokat

Alt 27-01-2008 #7
slogan çok hoş bence ve birde birazdaha büyük görebilseydim (benden kaynaklanmıyor umarım ) alttaki yazıları okuyabilirdim ...
Bu mesajdan alıntı yap
yako isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yako

Grafiker / İzmir

Alt 28-01-2008 #8
Elinize saglik arkadaslar... ancak tamamen farkli olan bir psd görüntüyü bu hale getirdim ve kendime kurmayi planladigim sirketim için aranje ettim diyebiliriz. alttaki yazilarda ise direktteki tabelalardaki bölümlerin acilimlari var ve slogan tamamen bana aittir made in yako... josef29 mac'te ve photoshop ağırlıklı çalışıp sadece logo ve yazı kısımlarını illustrator de yerlestirip renk ayrımını ise artpro da yaptim arkadasim. saygilar selamlar.
Bu mesajdan alıntı yap
Engin BÜTÜN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Engin BÜTÜN

Grafiker / İstanbul

Alt 28-01-2008 #9
Güzel çalışma olmuş tebrikler yako..
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 28-01-2008 #10
Türkçe'yi önemser misiniz? yaptığınız kendinize ait işte olsa, Türkçe kullanımında dilin değerlerini korur musunuz? bunun cevabı sanıyorum evet olacaktır. ama yaptığınız afişin dili çok kötü. tipografik kullanım öyle yada böyle değerlendirilebilir. ama "kazançlı reklam... güldüren reklam" top sloganında noktalama işareti, alltaki type yerleşimleri işin amatörce görünmesini sağlamış. type karakter seçimleri, sizin sitilinizin bir analizidir...birbirini dışlayan karakterin aynı düzende yerleşimi çok zordur hele dilde kötü ise o zaman iş çıkmaza girer..

tavsiyem, önce tipografi çözümlemeleri yapman..nette bununla ilgili çok kaynak bulabilirsin..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
kendime, ait, afis