Kendime ait Bir Kartvizit Çalışmam arkadaşlar Yorumlarınızı esirgemeyin

Kartvizit Tasarımları - Kendime ait Bir Kartvizit Çalışmam arkadaşlar Yorumlarınızı esirgemeyin ...

alprslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alprslan

Öğrenci (Grafik) / Bursa

Alt 01-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Kendi Çaışmam olan bu krtvizit Sizce nasıl olmuş ?
Siz Değerli Grafiker arkadaşlarımında Görüşlerini Alıp Daha Sonra Baskıya Vermeyi Düşünüyorum Sizce Bu Kartvizi Daha Göze Hoş Bir Hale Nasıl Getirebilirimm..???
Şimdiden Teşekkürler... Kendime ait Bir Kartvizit Çalışmam arkadaşlar Yorumlarınızı esirgemeyin... :angel: :smileKendime ait Bir Kartvizit Çalışmam arkadaşlar Yorumlarınızı esirgemeyinIMG]http://img862.imageshack.us/img862/4448/rnek2sansrl.jpg[/IMG]

Sayın Çok Değerli Adminimiz Sansürledim inş Reklama Girmez Buda Bir Öncekinde Fark Edemedim K.baqmazsın umarım İyi Çalışmalar :smile::angel:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sihirbaz 35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sihirbaz 35(32)

Grafiker / İzmir

Alt 01-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
değişik bir şey olmuş hoş görnüyo arkadaşım ellerine sağlık Kendime ait Bir Kartvizit Çalışmam arkadaşlar Yorumlarınızı esirgemeyin
Bu mesajdan alıntı yap
FKA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FKA(23)

Webmaster / Bursa

Alt 01-04-2011 #3
gayet güzelll...
Bu mesajdan alıntı yap

alprslan

Öğrenci (Grafik) / Bursa

Tşk

Alt 01-04-2011 #4
değişik bir şey olmuş hoş görnüyo arkadaşım ellerine sağlık Kendime ait Bir Kartvizit Çalışmam arkadaşlar Yorumlarınızı esirgemeyin
Sağolasın Arkadaşım Kendime ait Bir Kartvizit Çalışmam arkadaşlar Yorumlarınızı esirgemeyin :smile:
Bu mesajdan alıntı yap
Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 01-04-2011 #5
ya ben anlamıyorum neresi güzel Kendime ait Bir Kartvizit Çalışmam arkadaşlar Yorumlarınızı esirgemeyin
emboss verilmiş siyah üzerine kocaman yazılar etli butlu Kendime ait Bir Kartvizit Çalışmam arkadaşlar Yorumlarınızı esirgemeyin

Bari photshop un en klasik brush tool unu kullanmasaydın da yeni brush yükleseydin.(yapraklar)

Biliyorum öğrencisin; biliyorum bu işte yenisin. Ancak lütfen diyerek devam ediyorum. Kartvizitleri biraz araştır. Lütfen canım benim. İyiliğini düşünerek sert yazmış olabilirim ama
her paylaşılanı beğenmek zorundaymışız hissiyatından kurtulmuş bir yorum yazıyorum. Takdir senin
Bu mesajdan alıntı yap

sihirbaz 35(32)

Grafiker / İzmir

Alt 01-04-2011 #6
bir insanı kırmak ve herşeyden soğutmak çok kolaydır.
Bu mesajdan alıntı yap
Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 01-04-2011 #7
bir insanı kırmak ve herşeyden soğutmak çok kolaydır.
evet kolaydır ama burada felsefe değil yorum yapılıyor.
Eleştirilere açık olmayan birisi yarın öğrenci değil de çalışan olduğunda çok zorluk çeker. Ben ne müşteriler gördüm işi hakarete kadar getiren. Ama hamdım artık oluyorum. Bu arkadaşa da çalışman güzel olmuş diyerek onun tasarım dürtüsünü körükleyebileceğimi sanmıyorum.

OO çalışma güzel olmuş dersem; akıllarda şu oluşur "ben çok iyi tasarım yapıyorum ya. . . artık daha fazla gelişmeme gerek yok . . . nasıl olsa bu işte iyiyim" diyerek başlayan ama sonra müşteri ile ters düşünce morali yerin dibine düşen biri olmasındansa; burada eleştirilerimiz ile onu DAHA FAZLA ARAŞTIRMAya itmenin makul olduğunu düşünüyorum.

eleştirilerimdeki ironi bu olsa gerek !
Bu mesajdan alıntı yap

sihirbaz 35(32)

Grafiker / İzmir

Alt 01-04-2011 #8
:worried::worried::worried::worried::worried::worr ied::worried::worried::worried:
Bu mesajdan alıntı yap

alprslan

Öğrenci (Grafik) / Bursa

Alt 01-04-2011 #9
ya ben anlamıyorum neresi güzel Kendime ait Bir Kartvizit Çalışmam arkadaşlar Yorumlarınızı esirgemeyin
emboss verilmiş siyah üzerine kocaman yazılar etli butlu Kendime ait Bir Kartvizit Çalışmam arkadaşlar Yorumlarınızı esirgemeyin

Bari photshop un en klasik brush tool unu kullanmasaydın da yeni brush yükleseydin.(yapraklar)

Biliyorum öğrencisin; biliyorum bu işte yenisin. Ancak lütfen diyerek devam ediyorum. Kartvizitleri biraz araştır. Lütfen canım benim. İyiliğini düşünerek sert yazmış olabilirim ama
her paylaşılanı beğenmek zorundaymışız hissiyatından kurtulmuş bir yorum yazıyorum. Takdir senin
haklısın abi dhaa yeniyiz öğrenciyiz işte ne yapacaksın Kendime ait Bir Kartvizit Çalışmam arkadaşlar Yorumlarınızı esirgemeyin ama çokk saol bundan sonra daha dikkatli güzel bişeyler yaparım :smile:
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 01-04-2011 #10
Renkleri çok hoş kullanmışsınız, emboss gereksiz olmuş, yazılarınıza bıçak payı vererek yeniden düzenleme yapmalısınız... elinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları