Kendime Grafiker Diyemiyorum

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - Kendime Grafiker Diyemiyorum Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar Merhaba Büyük bir sorunum var, sizinle paylaşmak istiyorum. Grafik tasarımcıyım ama kendime bir türlü grafikerim diyemiyorum. İşimi hak etmediğim kanaatindeyim daha iyisini yapamıyorum. çalışmalarımı herkes beğeni topluyor ...

mahmutzed isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mahmutzed

Grafiker / İstanbul

Dosya17

Alt 15-12-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Merhaba

Büyük bir sorunum var, sizinle paylaşmak istiyorum.
Grafik tasarımcıyım ama kendime bir türlü grafikerim diyemiyorum.
İşimi hak etmediğim kanaatindeyim daha iyisini yapamıyorum.
çalışmalarımı herkes beğeni topluyor ama ben beğenmiyorum. Kendime Grafiker Diyemiyorum

sizce ne yapayım?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ukayrak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ukayrak

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 15-12-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kendini beğenmemek, yaptığın işi beğenmemek aslinda bir açıdan çok iyi... Sizi her zaman ileri taşır... Hep daha iyisini yapmaya çalışır hep yeni bir şeyler öğrenmeye çalışırsınız...

Ne zamandir sektördesiniz bilmiyorum ama sektörde en az 5 yoğun yıl geçirmeden gönül rahatlığıyla bunu diyemezsiniz de zaten...

Sonrasında da başka bir iş yerine girdiğinizde bunun bir güvensizlik olarak yansımasını engellemeniz gerek... Yani böyle birşey hissetseniz de çok belli etmeyin... Gereksiz yere maaş ve statü kaybı yaşarsınız...

Aslinda en iyisi bunları düşünmek yerine sürekli işinize odaklanın... İş ahlakına sahip olun... Geliş gidiş saatlerine dikkat edin, patron veya müdürler hakkinda dedikodu yapmayın, işinize saygı duyun...

Gerisi kendiliğinden gelecektir...
Bu mesajdan alıntı yap

mahmutzed

Grafiker / İstanbul

Alt 15-12-2014 #3
Görüş ve önerileriniz beni oldukça aydınlattı, teşekkür ediyorum.
15 yaşında Freehand 8 kullanmaya başladım babamın matbaası vardı.
sonra zamanla elimden geleni yaptım, ilerletmeye çalıştım.
Dedikleriniz öncelikle benim ve diğer bütün grafiker arkadaşlarımın kulağına küpe olsun, sağolun.
Bu mesajdan alıntı yap
OnrYnk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

OnrYnk

Grafiker / İzmir

Alt 15-12-2014 #4
Bende 10 yıldır grafik sektörünün içerisindeyim

Sektör yenilendikçe insanın eksikleri daha da artıyor.Çoğu zaman yeni trendleri yakalayabilmekte zorlanıyorum.Çünkü çoğu zaman çalışmak zorundayım.çok iş olduğu içinde az araştırma oluyor malesef.
10 yaşında frehand kullanımına başlamak bence süper bir başlangıç olmuş senin için.Ben bilgisayarla ortasonda tanışmıştım.

Birde ben senden bir kaç çalışmanı yüklemeni rica ediyorum buraya..Birde çalışmalarından örnek gördüktensonra yorum yapalım Kendime Grafiker Diyemiyorum)
Bu mesajdan alıntı yap

mahmutzed

Grafiker / İstanbul

Alt 16-12-2014 #5
Hayırlısı olsun Kendime Grafiker Diyemiyorum

Bu mesajdan alıntı yap