kendime logo ve kartvizit Grant Grafix

Logo Tasarımları - kendime logo ve kartvizit Grant Grafix ...

Konu Kapatılmıştır
grantgrafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grantgrafik

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 08-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yorumlarınızı bekliyorum.

logo

kartvizit

Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafikeriso isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikeriso(30)

Grafiker / Bolu

Alt 08-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
güzel tasarım eline sağlık
the_one isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-09-2008 #3
Biraz logo ve kartvizit örneklerini incelemelisiniz.Kartvizitte logo o kadar geri planda kalmamalı ya da şöyle söyleyeyim:Kartvizitte logo'den daha ön planda bir şekil kullanmanın bir anlamı yok.Birde kartvizitte siyah kullanıyorsanız yanında kullanacağınız rengi çok iyi seçmlisin.Emeğinize sağlık.

grantgrafik

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 08-09-2008 #4
Biraz logo ve kartvizit örneklerini incelemelisiniz.Kartvizitte logo o kadar geri planda kalmamalı ya da şöyle söyleyeyim:Kartvizitte logo'den daha ön planda bir şekil kullanmanın bir anlamı yok.Birde kartvizitte siyah kullanıyorsanız yanında kullanacağınız rengi çok iyi seçmlisin.Emeğinize sağlık.
örnekler inceleme konusuna katılmıyorum bu laf amatörlere soylenen bir laf.
ama diğer yorumlarınızı farkettim teşekkurler.
ayrıca eksik olmasa burda yayınlarmıyımkendime logo ve kartvizit Grant Grafix
seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 08-09-2008 #5
kartta logoyu iki şekilde kullanmışsınız. bu yanlış. logo en önemli kurumsal materyaldir ve bunun sündürülüp çekiştirilemeyeceğini bir grafiker çok iyi bilmelidir. ayrıca kartta hizmetleri saymak amatörlük göstergesidir. kartvizitleri bir tanıtım yada reklam mecrası olarak düşünmeyiniz. kartvizit postayla gönderilmez elden verilir ve durup dururkende verilmez. iş hakkında konuşulur sonra bu konuda yapabileceğim birşey olursa bu benim kartım diyerekten uzatılır. yani zati kartı verdiğiniz kişi sizin işinizin ne olduğun bilir artık. onun için bu amatör yaklaşıma gitmeyiniz. dizayn konusunda da biraz daha çalışmalısınız. bunlar şahsi görüşlerimdir. uymak yada uymamak sizin şahsi tavrınızdır. saygılar iyi çalışmalar
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-09-2008 #6
ellerine sağlık bence yuvarlak kısma grant grafik logosonu uygulamayı bir dene e bakalım nasıl görünecek? tabii yukarıdaki ikinci grant grafik ve yuvarlak kısımdaki yeşil zemin siliniyor bu durumda.... belki siyahla griyi hiç kullanmasa kartvizitin temelinde beyaz olsa aydınlık duracaktır... yeşiller kendini daha çok belli edecek.... logonun şekli kartvizit kesimi için hoş olurdu sanki... bir denemekte fayda var bence.hizmetleri mutlaka kaldırmalısın bence de başarılar diliyorum.

örnekler inceleme konusuna katılmıyorum bu laf amatörlere soylenen bir laf.
ama diğer yorumlarınızı farkettim teşekkurler.
ayrıca eksik olmasa burda yayınlarmıyım

bu yorumunuzu açıkçası anlamsız ve yersiz buldum. grafik-tasarım daima ileriye yönelik bir şey. oldum dediğiniz an bittiğiniz andır. her zaman görecek yeni bir şey öğrenecek fikir edinebilecek yeni bir neden olmalı. herşeye atlamalı grafiker alıcı gözle ki farklı şeyler yaratabilsin. birşeyleri incelemek bu anlamda yormamalı ya da ben oldum edası taşımamalı düşüncelerimiz. ancak elbette bu benim şahsi düşüncem. ellerinize sağlık yeniden

grantgrafik

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 08-09-2008 #7
yaa altı ustu bi olmamış bi kartvizit . nalet olsun yayınlamaz olaydım....
oraya yaptığımız işleri yazdım geçen başka bi arkadaşta aynısını yapmış hoşuma gitti.
buyuk şirketlerle çalışmıyorum. free takılıyorum. bununda ne yaptığımın halk gozunde anlaşılması konusunda bana yardımcı olacağını duşundum

ayrıca yorumlar sert ve ekşi.
orjinalitesi yok, klasik yorumlar.
seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 08-09-2008 #8
oraya yaptığımız işleri yazdım geçen başka bi arkadaşta aynısını yapmış hoşuma gitti.
buyuk şirketlerle çalışmıyorum. free takılıyorum. bununda ne yaptığımın halk gozunde anlaşılması konusunda bana yardımcı olacağını duşundum

rica ederim hiçbir ekşi yorum göremedim ben. neden böyle düşünüyorsunuz. ben bu konuda kime bu şekilde bir yorum yapsam hemen tepki alıyorum. halbuki olumsuz mesajlar insanı hırslandırır. daha iyiye sevk eder. burda kimse işine beğeni toplamak için konu açmıyor. eksikleri görmek için konu açıyor. siz belki bir büyük şirket değilsiniz ama bu büyük şirketlere tasarım yapabilecek potansiyelsiniz. dolayısıyla böyle bir potansiyelin kartı büyük şirketinkindende önemlidir. lütfen yorumları şahsızınıza hakaret olarak algılamayın.
the_one isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-09-2008 #9

Eminim ki çalışamanız çok başarılı denseydi yapılan yorumu "sert,ekşi ya da klasik" olarak değerlendirmeyecektiniz.Burda kimse sizin nerde ne şekilde çalıştığınızı anlayamaz ki.Sonuçta yapılan eleştiri sadece çalışmanıza bunu kişiselleştirmek size fayda sağlamaz.
tirEdsOuL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tirEdsOuL

Grafiker / Düzce

Alt 08-09-2008 #10
seruvenist, abicim öncelikle sen bundan sonra kimseye yorum yapma, kimin için bi yorum yapsan tepki aliyorsun, ya da boşver " oooo çok güzel olmuş " de geç kendime logo ve kartvizit Grant Grafix bu arkadaşları anlamak çok zor, niye özeleştiriyi kabul etmezsiniz, herşey iyi hoş olacak diye bir kaide yok ki, arkadaşlarımız ne güzel hatalarımızı yüzümüze söylüyorlar.. mutlu olacağiniz yerde gocunup sertleşiyorsunuz..
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Konu Kapatılmıştır

Tags
kartvizit, kendime, logo