Kendime uygun bir tablet arıyorum.

Grafik Tabletler ile ilgili soru ve sorunlarınız. - Kendime uygun bir tablet arıyorum. Sponsorlu Bağlantılar Herkese selam öncelikle aranıza yeni katıldım. Aslında yıllardır karakalem çizim yapmam rağmen bu camiada da yeni sayılırım. Dehşetengiz bir şekilde dijital illüstrasyon konusunda bilgiler edindim. Şimdi çizim yeteneğimi ...

M.K. isimli Üye şimdilik offline konumundadır

M.K.

Öğrenci (Diğer) / Tekirdağ

Alt 22-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Herkese selam öncelikle aranıza yeni katıldım. Aslında yıllardır karakalem çizim yapmam rağmen bu camiada da yeni sayılırım.

Dehşetengiz bir şekilde dijital illüstrasyon konusunda bilgiler edindim. Şimdi çizim yeteneğimi bu alanda yönlendirmek istiyorum.

Bir tablet edinmeye karar verdim. Daha önce kullanmışlığım var ama uzun saatler değil tabii ki. Zaten kendi tabletim hiç olmadı.

Çizim konusunda amatör değilim. Sadece dijital art'a biraz yabancıyım o kadar. Yaklaşık 300 TL gibi bir bütçem var, bu bütçeye doğrultusunda alınabilecek en uygun tableti almak istiyorum. Markalara modellere baktım, ama dediğim gibi bu sektöre yabancı olduğum için bir karar veremedim.

Bir bilene danışayım dedim ben de Kendime uygun bir tablet arıyorum. Cevaplarınızı dört gözle bekliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

reborn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

reborn

Grafiker / İstanbul

Alt 22-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
üstadım karışmak gibi olmasın bende çok prof değilim lakin kalem mouseler var her ortamda kullanılabiliyo. benim çok işime yaradı bir posterin üstünden posterin herhangi bi yerini çizmek çok zevkli.hiç çizim bilmesende oluyo yani. bana arkadaş yurt dışından getirdi 45 EURO idi. Şu an nekadar bilmiyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
UC-LOGIC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 30-11-2010 #3
Aşağıdaki ürün incelemesinde markalar ve cihazların çalışma mekanizmaları ,kullanıcı deneyimlerini görebilirsiniz.

http://www.bascek.com/7481/uc-logic-...60-incelemesi/
Bu mesajdan alıntı yap