Kendime yapmaya çalıştığım kart :)

Kartvizit Tasarımları - Kendime yapmaya çalıştığım kart :) ...

srpsyn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

srpsyn(28)

Yrd. Grafiker / Eskişehir

Alt 05-01-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Terzi kendi söküğünü dikemezmiş ya hani Kendime yapmaya çalıştığım kart :) Bilemedim sizce nasıl?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Erkal COŞKUN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkal COŞKUN

Grafiker / Ankara

Alt 05-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sökük neredeyse belli değil, ütü bile atmışsınız dikişten sonra Kendime yapmaya çalıştığım kart :)
Elinize sağlık, gayet iyi...
Bu mesajdan alıntı yap
Soner DİLEK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Soner DİLEK(33)

Grafiker / Karaman

Alt 05-01-2012 #3
güzel olmuş bana kalırsa..."S" espirisini fazla abartmasaydınız keşke mesela "İ" nin üstündeki gereksiz bence..emeğinize sağlık Kendime yapmaya çalıştığım kart :)
Bu mesajdan alıntı yap

srpsyn(28)

Alt 05-01-2012 #4
Sökük neredeyse belli değil, ütü bile atmışsınız dikişten sonra Kendime yapmaya çalıştığım kart :)
Elinize sağlık, gayet iyi...
Teşekkür ederim Kendime yapmaya çalıştığım kart :)
Bu mesajdan alıntı yap

srpsyn(28)

Alt 05-01-2012 #5
güzel olmuş bana kalırsa..."S" espirisini fazla abartmasaydınız keşke mesela "İ" nin üstündeki gereksiz bence..emeğinize sağlık Kendime yapmaya çalıştığım kart :)
Teşşekkür ederim.. O fontta i karakteri yoktu bende onu konduruverdim Kendime yapmaya çalıştığım kart :)
Bu mesajdan alıntı yap
Erkan ERGEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 05-01-2012 #6
az daha s'siz daha güzel olacak kanaatindeyim Kendime yapmaya çalıştığım kart :)
Bu mesajdan alıntı yap

srpsyn(28)

Alt 05-01-2012 #7
az daha s'siz daha güzel olacak kanaatindeyim Kendime yapmaya çalıştığım kart :)
arka taraftaki s ler gri değil sadece lak olacak. belki şu an daha fazla belli diye rahatsız ediyor olabilir mat+lak düşündüm. teşekklr yorum için..
Bu mesajdan alıntı yap

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 05-01-2012 #8
arka taraftaki s ler gri değil sadece lak olacak. belki şu an daha fazla belli diye rahatsız ediyor olabilir mat+lak düşündüm. teşekklr yorum için..
Serap arka güzel duruyor zaten Kendime yapmaya çalıştığım kart :) ön çok renkli olduğu için söylemiştimKendime yapmaya çalıştığım kart :) arka tarafın ağırlığı var ön taraf ona nazaran cıvıl cıvıl Kendime yapmaya çalıştığım kart :) iki farklı kişilik tek kartta Kendime yapmaya çalıştığım kart :)
Bu mesajdan alıntı yap

srpsyn(28)

Alt 05-01-2012 #9
Serap arka güzel duruyor zaten Kendime yapmaya çalıştığım kart :) ön çok renkli olduğu için söylemiştimKendime yapmaya çalıştığım kart :) arka tarafın ağırlığı var ön taraf ona nazaran cıvıl cıvıl Kendime yapmaya çalıştığım kart :) iki farklı kişilik tek kartta Kendime yapmaya çalıştığım kart :)
o kadar abartılımı ya önümü göremiyorum ben Kendime yapmaya çalıştığım kart :) tmm oraları gri deniyeyim birde..
belki orasıda sadece lak olur o zamanda neyse bide öyle bakayım.. teşekkür ederim erkan Kendime yapmaya çalıştığım kart :)
Bu mesajdan alıntı yap

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 05-01-2012 #10
o kadar abartılımı ya önümü göremiyorum ben Kendime yapmaya çalıştığım kart :) tmm oraları gri deniyeyim birde..
belki orasıda sadece lak olur o zamanda neyse bide öyle bakayım.. teşekkür ederim erkan Kendime yapmaya çalıştığım kart :)
rica ederimm ne demek Kendime yapmaya çalıştığım kart :) He bu arada aklıma geldi "s" nin kenarında yaptığın dairenin bitimindeki keskinlikleri yumuşatmanda fayda var. Bıçaklı işlerde keskin köşelerde bıçak yolma yapar kartın kenarlarında kağıt katmanları kalır.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları