Kendime Yapmış oldugum kartvizitim

Kartvizit Tasarımları - Kendime Yapmış oldugum kartvizitim ...

DALGABAZz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DALGABAZz

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Dosya19

Alt 12-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar değerli yorumlarınızı eleştirilerinizi fikirlerinizi bekliyorum..:angelKendime Yapmış oldugum kartvizitimIMG]http://f1203.hizliresim.com/v/d/3g0bn.jpg[/IMG]
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

DALGABAZz

Alt 12-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
46 kişi bakmış bir yorumunuz yokmu iyi veya kötü bi yorum yapsaydınızKendime Yapmış oldugum kartvizitim
Bu mesajdan alıntı yap
Grafakir06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafakir06

Hiç Biri / Ankara

Alt 12-03-2012 #3
Bir önceki kartvizitinize nazaran gelişme var. Renk uyumu güzel. Fakat kartvizitiniz hala çok dolu ve gereksiz görseller içeriyor.
Bu mesajdan alıntı yap

DALGABAZz

Alt 12-03-2012 #4
Bir önceki kartvizitinize nazaran gelişme var. Renk uyumu güzel. Fakat kartvizitiniz hala çok dolu ve gereksiz görseller içeriyor.

Teşekürler yorumun için kartvizitdeki doluluk Sol taraftaki kişisel bilgi kısmını farklılık olsun diye yapmıştım. ama sağ taraftakileri kartvizitin arkadasınada alabilirim. biraz daha sade olur sanırım o şekilde yada öneriniz varsa sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
Grafakir06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafakir06

Hiç Biri / Ankara

Alt 12-03-2012 #5
Öncelikle kendinize güzel bir logo yapın. Diğer kartvizitinize de aynısını demiştim. Şahin veya ŞahinWeb kısmı logo olsun. Bilişim hizmetlerini o kadar büyük yazmayın. İyice küçültüp ŞahinWeb yazısının altına, şahinin kuyruğuna doğru alın. Böylelikle logo gibi bir şey çıkartabiliriz ortaya.

Yaptığınız işleri yazmasanız da olur. Web sitenizin adresini yazmışsınız, orada yaptığınız işler yazıyordur nasılsa. Ayrıca, kartviziti bıraktığınız veya verdiğiniz kişiye uzaktan fırlatmayacağınıza göre, ne iş yaptığınızı anlatırsınız sanırım. Böylelikle daha sade bir çalışma elde ederiz.

Gelelim bilgilere. Kartvizit yapısı itibariyle içerisinde dikdörtgen veya kare kutucukları reddeder. Ad Soyad ve diğer bilgileri kutucuğa yazmayın bence. (Belki web sitenizi ve telefonunuzu daha küçük kutucuklara yazarsanız olabilir ama isim hoş durmaz.)

Kartvizitin arkasında bu tasarımı kullanmayın. Şablondaki sarı rengi (sarı sırıtabilir) veya siyah kullanın. Düz renk olsun. Logonuzu ortalayın. (Kısmi lak yaptırırsanız çok şık ve modern durur.)

Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Umarım yardımcı olur. Yeni bir çalışma yaparsanız mutlaka buraya yükleyin Kendime Yapmış oldugum kartvizitim
Bu mesajdan alıntı yap

DALGABAZz

Alt 13-03-2012 #6
Öncelikle kendinize güzel bir logo yapın. Diğer kartvizitinize de aynısını demiştim. Şahin veya ŞahinWeb kısmı logo olsun. Bilişim hizmetlerini o kadar büyük yazmayın. İyice küçültüp ŞahinWeb yazısının altına, şahinin kuyruğuna doğru alın. Böylelikle logo gibi bir şey çıkartabiliriz ortaya.

Yaptığınız işleri yazmasanız da olur. Web sitenizin adresini yazmışsınız, orada yaptığınız işler yazıyordur nasılsa. Ayrıca, kartviziti bıraktığınız veya verdiğiniz kişiye uzaktan fırlatmayacağınıza göre, ne iş yaptığınızı anlatırsınız sanırım. Böylelikle daha sade bir çalışma elde ederiz.

Gelelim bilgilere. Kartvizit yapısı itibariyle içerisinde dikdörtgen veya kare kutucukları reddeder. Ad Soyad ve diğer bilgileri kutucuğa yazmayın bence. (Belki web sitenizi ve telefonunuzu daha küçük kutucuklara yazarsanız olabilir ama isim hoş durmaz.)

Kartvizitin arkasında bu tasarımı kullanmayın. Şablondaki sarı rengi (sarı sırıtabilir) veya siyah kullanın. Düz renk olsun. Logonuzu ortalayın. (Kısmi lak yaptırırsanız çok şık ve modern durur.)

Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Umarım yardımcı olur. Yeni bir çalışma yaparsanız mutlaka buraya yükleyin Kendime Yapmış oldugum kartvizitim
Düşüncelerin önerilerin için teşekürler.dikkate alıcam söylediklerinizi en kısa zamanda yeni kartvizit calısmamı yayınlıcam.
Bu mesajdan alıntı yap
KGKG isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KGKG

Grafiker / İstanbul

Alt 21-03-2012 #7
fırma ısmı cok buyuk ayrıca hızmetlerını yazdıgın kısımda baslarına koydugun pıtırcıklar cok buyuk.. goz yoruyor.. iletişim kısmındakı geometrık sekıller fazla buyuk aslında kaldırsan daha sade sık olur .. bırde o kocaman turuncu fırca darbesını de kaldırabılırsın.. elıne saglık
Bu mesajdan alıntı yap