kendime yaptığım bir kartvizit çalışması

Kartvizit Tasarımları - kendime yaptığım bir kartvizit çalışması ...

efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 17-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Haddinden fazla çabuk bittiği için tereddüte düştüm farklı olup olmadığı konusunda. Bakalım siz neler düşüneceksiniz? Eğer benzer başka çalışmalar varsa belirtmenizi de isterim, çünkü herşeyi ile bana özgü olmasını istiyorum. Teşekkür ederim.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 17-12-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Böyle bir başlığı sen de açarsan yeni üyeler nasıl açmaz efoja...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 17-12-2008 #3
Böyle bir başlığı sen de açarsan yeni üyeler nasıl açmaz efoja...
eyvah eyvah ne demişim?
Bu mesajdan alıntı yap
Mustafa KÜÇÜK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mustafa KÜÇÜK(35)

Grafiker / Konya

Alt 17-12-2008 #4
Şekil çok hoş olmuşkendime yaptığım bir kartvizit çalışması Belki klavyeden çıkan şekiller yerine grafik tasarım tiposu olabilir, birde fontları çok büyük kullanmasan daha iyi olacak sanki
Bitince yollarsın bitane artıkkendime yaptığım bir kartvizit çalışması
Bu mesajdan alıntı yap

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 17-12-2008 #5
Şekil çok hoş olmuşkendime yaptığım bir kartvizit çalışması Belki klavyeden çıkan şekiller yerine grafik tasarım tiposu olabilir, birde fontları çok büyük kullanmasan daha iyi olacak sanki
Bitince yollarsın bitane artıkkendime yaptığım bir kartvizit çalışması
Aslında küçük de denedim; kayboldu yazı gibi bir hisse kapıldım...Fontları küçülteyim bir de öyle yükleyeyim bakalım kaybolmuş mu; ben mi garip hislerdeyim? peki... tipografi evet ama grafik tasarımın temeli için geometrik şekiller daha yatkın değil mi? Elbette gönderirim bak emeğin geçti bile... bu arada başlıkta hata mı var? imdaat! panik yaptım ben şimdi... Yapmayın Volkan Tekin şahsım adına aklımın karışık olduğu anlardayım kendime yaptığım bir kartvizit çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
the_one isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-12-2008 #6
Font konusunda küçük bir müdahale yapılabilir sanırım.
Fikirle bütünleşik bir font tercihinde bulunulabilir.
Farklı, kalıpları zorlayan bir tercih mesela...
Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 17-12-2008 #7
Durum vahim; beğenmedim diyen çok fazla, "ıyyk" diyen bile oldu çok sağolum ama bu çalışmayı tamamen çöpe atma kararı aldım kendime yaptığım bir kartvizit çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
gksl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gksl

Grafiker / Antalya

Alt 17-12-2008 #8
bir bayan olman ve grafiker olman şekilde hoş bir durum bırakmış tek sorun renk siyah pek uygun değil ...
Bu mesajdan alıntı yap

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 17-12-2008 #9
bir bayan olman ve grafiker olman şekilde hoş bir durum bırakmış tek sorun renk siyah pek uygun değil ...
Yeni kartvizitte yine sade bir zemin planlıyorumkendime yaptığım bir kartvizit çalışması ya siyah ya beyaz...
Bu mesajdan alıntı yap
the_one isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-12-2008 #10
Durum vahim; beğenmedim diyen çok fazla, "ıyyk" diyen bile oldu çok sağolum ama bu çalışmayı tamamen çöpe atma kararı aldım kendime yaptığım bir kartvizit çalışması
Durun durun hemen acele etmeyin.Fikir açısından boşa gitmemeli bu çalışma. kendime yaptığım bir kartvizit çalışması
Çalışmanızın temel düşüncesinin gayet başarılı olduğu kanaatindeyim.
Şuna ne dersiniz?
Yukarıdan aşağı doğru yönelen belirli bir anlamı olmayan, tam bir çerçeve oturmamış vb. şekiller geçiyor.Bu şekiller kafanızın üstünden geçtiği için fikirlerinizi, hayallerinizi ya da ilham gelmeden önceki psikolojinizi yansıtan şekiller diyebiliriz. kendime yaptığım bir kartvizit çalışması
Bu şekiller ekranın önüne geldiğinde daha anlamlı, belirli bir amaç için yapılmış, belli bir şeyi ifade eden şekiller haline dönüşüyor.Bu kısmı renklendirirseniz bahsettiğim etkiyi bırakabilirsiniz.Alt kısmada "hayallerinizi gerçeğe dönüştürür" vb. bir yazı koyarsanız daha da pekişecektir.
Özetle kafamdakini tam izah edebildim mi bilmiyorum ama çalışmanın üstüne gidilmeli diye düşünüyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
bir, calismasi, kartvizit, kendime, yaptigim