kendime yaptığım logo

Logo Tasarımları - kendime yaptığım logo Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar kendime yaptığım logo görüşlerinizi bekliyorum...

kendime yaptığım logo
htc82 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

htc82

Grafiker / Denizli

kendime yaptığım logo

Alt 13-12-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar kendime yaptığım logo görüşlerinizi bekliyorum kendime yaptığım logo
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sensei01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sensei01

Grafiker / İstanbul

Alt 13-12-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bıu kadar efekt ve dolgu ile logonu heryerde rahatça kullanamayabilirsin bence.
Daha yüzeysel bir çizimle tek veya 2 renk bi çizim daha kullanışlı olur kanısındayım.
Onun dışında afiş veya web sitesi logosu olarak çok güzel farene sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
matri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

matri(47)

Yrd. Grafiker / İzmir

Alt 13-12-2007 #3
"t" ust kisminida kalemucu gibi yapmayi denesene...
Bu mesajdan alıntı yap
gulsuna isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gulsuna

Grafiker / İstanbul

Alt 13-12-2007 #4
harika nasıl yaptığını da anlatsaydın ya:d
Bu mesajdan alıntı yap
htc82 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

htc82

Grafiker / Denizli

Alt 13-12-2007 #5
bıu kadar efekt ve dolgu ile logonu heryerde rahatça kullanamayabilirsin bence.
Daha yüzeysel bir çizimle tek veya 2 renk bi çizim daha kullanışlı olur kanısındayım.
Onun dışında afiş veya web sitesi logosu olarak çok güzel farene sağlık...
bu çalışma basılmayacağı için böyle çalıştım sadece nasıl yaptığıma gelince corelde çizdim phoshopta da efektlerini desenlerini verdim beğenmenize sevindim
Bu mesajdan alıntı yap
FRTDESIGN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FRTDESIGN

Grafiker / İstanbul

Alt 17-12-2007 #6
Bu corelde değilde daha çok photoshop gibi üstündeki efektler çok basit brush kullanılmıs...gölgelendirmeler 4-5 tık.... fln fln... nasıl yapıldıgı uzun hıkaye... kendime yaptığım logo

logoya gelınce bı grafiker için kalem fırça güzel fikir ama biraz daha zengınleştire bilirisin eline sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
yako isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yako

Grafiker / İzmir

Alt 17-12-2007 #7
bende sadelikten yanayım logoda. Bir avatar olarak durabilir belki ama logo olarak bence olmaz. Emegine saglik
Bu mesajdan alıntı yap
orkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

orkan

Matbaacı / Bursa

Alt 18-12-2007 #8
yakoya katılıyorum.Bir logo için çok kalabalık.Daha sade olmasını tercih ederim.Kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
emre-kara isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emre-kara

Grafiker / Ankara

Alt 19-12-2007 #9
bence logo hoş ama bastırmayı dusunursen alttaki gölgeyi kaldırrısan daha ii olur sorun yasamama acısından kişisel logo olarak çok hoş olmuş tşk ler saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
Smoke6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Smoke6

Grafiker / İstanbul

Alt 22-12-2007 #10
Bu corelde değilde daha çok photoshop gibi üstündeki efektler çok basit brush kullanılmıs...gölgelendirmeler 4-5 tık.... fln fln... nasıl yapıldıgı uzun hıkaye... kendime yaptığım logo

logoya gelınce bı grafiker için kalem fırça güzel fikir ama biraz daha zengınleştire bilirisin eline sağlık...
ilk önce FRTDESIGN arkadaşımızı bilgilendirmek istiyorum corel'de daha PhotoShop'tan daha fazla efect vardır Ballon Efect'i felan Bunları Zaten biliyorsun neyse. Konumuz Sen Değilsin Ama cok Sacma bir Yorumun Var Bunu Yakıstıramadımı belirtmek icin alıntı yaptım umarım kimse kızmaz bana boşuna flood yapıyorum diye.. hee bu arada Arkadaşımız Zaten Corel'de yaptım diye bir Acıklamada yapmamış tek Grafik Programlarıda Coreldraw ve PhotoShop değildir daha yüzlerce grafik programı var dünyada ve teknik programlar kendime yaptığım logo

Evet Arkadasım Logona Gelince Şekik Güzel Fikir, Yalan Yok Ama Calısma Berbat Siyah Renk Basta Gitmemiş Beyaz gölge Vermişsin Işık Saçar gibi dursun Diye Calısmaya Bu Hiç Gitmemiş. Logonun İcindeki Sekillere Zaten Pek Dikkat Etmedim cünkü göz yormaktan baska birşey yaptığı yoq. Logo'nu Biraz DAha Sadeleştirirsen daha güzel olur ve Bir Kaç Klasik Harekettede buluna bilirsin alltan üstten cizgi atabilirsin. Kolay geLsin İyi Calısmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
kendime, yaptm, logo