Kendimi daha fazla geliştirebileceğim bir yer lütfen - Kocaeli

İş Arayan İlanları - Kendimi daha fazla geliştirebileceğim bir yer lütfen - Kocaeli ...

thebruly isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thebruly(29)

Grafiker / Antalya

Alt 2 Hafta önce #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kendimi daha fazla geliştirebileceğim bir yer lütfen

Aranan Şehir: Kocaeli

Program/Seviye:
coreldraw
photoshop
illustrator
(çok ileri derecede olmasada iyi denebilecek seviyede)

İş deneyimi ve içeriği: Reklam ajansı / insert ağırlıkta çalışan bir firmada / Yardımcı Grafiker

Matbaa - Davetiye Showroom / davetiye yapımı ve promosyon ürün satışı yapan bir firmada / Grafiker ve satış danışmanlığı

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: logo,insert, promosyon ürünler (bardak,t-shirt,yastık,saat,plaket vb.), davetiye (dizgi-satış-baskı), afiş, broşür ve kartvizit vb. tarzı çalışmaların ağırlıkta olduğu yerlerde çalıştım. kendimi daha fazla geliştirmek, daha fazla şey öğrenmek istiyorum.

Karamürsel'e yeni taşındık. İşe ihtiyacım var. Buraları çok fazla bilmiyorum. Sesimi buradan duyurabileceğimi düşündüm. Yetkili firma sahipleri yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
İyi çalışmalar..

E-posta:

Telefon: 0554 785 33 44
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 2 Hafta önce #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Kendimi daha fazla geliştirebileceğim bir yer lütfen - KocaeliKendimi daha fazla geliştirebileceğim bir yer lütfen - KocaeliKendimi daha fazla geliştirebileceğim bir yer lütfen - KocaeliKendimi daha fazla geliştirebileceğim bir yer lütfen - Kocaeli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap