Kendimi gelişterebileceğim staj yeri arıyorum | Avrupa Yakası - İstanbul

İş Arayan İlanları - Kendimi gelişterebileceğim staj yeri arıyorum | Avrupa Yakası - İstanbul ...

PersKing isimli Üye şimdilik offline konumundadır

PersKing

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 10-09-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kendimi gelişterebileceğim staj yeri arıyorum | Avrupa Yakası

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Dreamweaver : Orta
Flash : Orta
Fireworks : İyi
Html-CSS : Az
Sql Server : Az
Sony Vegas 11 : İyi

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Malum Okulların Açılmasına çok az kaldı Web Tasarım veya Grafik Tasarım konularında kendimi geliştirebileceğim avrupa yakasında staj yeri aramaktayım

E-posta:

Telefon: 0531 292 30 90
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 11-09-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Kendimi gelişterebileceğim staj yeri arıyorum | Avrupa Yakası - İstanbulKendimi gelişterebileceğim staj yeri arıyorum | Avrupa Yakası - İstanbulKendimi gelişterebileceğim staj yeri arıyorum | Avrupa Yakası - İstanbulKendimi gelişterebileceğim staj yeri arıyorum | Avrupa Yakası - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

PersKing

Alt 11-09-2013 #3
Bu yazmış olduğum konu Lise son stajı içindir ve istenildiği taktirde photoshop corel draw gibi programları kısa zamanda öğrenebileceğime emin olabilirsiniz
Bu mesajdan alıntı yap

PersKing

Alt 13-09-2013 #4
İlan Günceldir
Bu mesajdan alıntı yap