Kendimi Geliştirebileceğim Ajans. - Türkiye Geneli

İş Arayan İlanları - Kendimi Geliştirebileceğim Ajans. - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Kendimi Geliştirebileceğim Ajans. Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Program/Seviye: Photoshop : İyi Derece Illustrator : İyi Derece Indesign : İyi Derece Adobe Flash : Orta ...

sensizasla isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sensizasla

Grafiker / Isparta

Alt 09-07-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kendimi Geliştirebileceğim Ajans.

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Photoshop : İyi Derece
Illustrator : İyi Derece
Indesign : İyi Derece
Adobe Flash : Orta Derece
Corel Draw : Orta Seviye

İş deneyimi ve içeriği: Anadolu Ajansında stajyer olarak infografik uygulamarı.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Süleyman Demirel Üniversitesi Grafik Tasarımı Bölümünden mezun oldum. Sonrasında Anadolu Ajansında Stajımı yapmaktayım. Baskı öncesi ve sonrası, matbaa ile ilgili yeterince bilgiye sahibim. Kendimi geliştirebileceğim ve devamlı çalışabileceğim bir iş yeri aramaktayım. Program bilgim yeterince var tek eksiğim piyasada çalışmamış olmak. Fakat en kısa zamanda işi pratiğe döküp istenilen performansın üzerinde bir etki vereceğime inanıyorum.

E-posta:

Telefon: 0551 100 61 81
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 11-07-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Kendimi Geliştirebileceğim Ajans. - Türkiye GeneliKendimi Geliştirebileceğim Ajans. - Türkiye GeneliKendimi Geliştirebileceğim Ajans. - Türkiye GeneliKendimi Geliştirebileceğim Ajans. - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap