kendimi geliştirebileceğim bir iş arıyorum / Avrupa - İstanbul

İş Arayan İlanları - kendimi geliştirebileceğim bir iş arıyorum / Avrupa - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar kendimi geliştirebileceğim bir iş arıyorum / Avrupa Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bayan Program/Seviye: Photoshop (iyi) Freehand (iyi) Corel (orta) İllustrator (başlangıç) İş deneyimi ve içeriği: 2011 ...

doremi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

doremi

Grafiker / İstanbul

Alt 17-04-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

kendimi geliştirebileceğim bir iş arıyorum / Avrupa

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Photoshop (iyi)
Freehand (iyi)
Corel (orta)
İllustrator (başlangıç)

İş deneyimi ve içeriği: 2011 - 2012 Mube Matbaa (grafiker) (nisan sonunda ayrılıyorum)
2011- Cevahir Dijital Baskı Merkezi (stajyer)
2008 - 2009 Form Reklam Hizmetler (stajyer)

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: İki yıllık meslek yüksek okulu grafik tasarım bölümü ve meslek lisesi grafik ve fotoğraf bölümü mezunuyum.Kendimi geliştirebileceğim bir iş arıyorum

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 17-04-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları kendimi geliştirebileceğim bir iş arıyorum / Avrupa - İstanbul - kendimi geliştirebileceğim bir iş arıyorum / Avrupa - İstanbul ya da kendimi geliştirebileceğim bir iş arıyorum / Avrupa - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | kendimi geliştirebileceğim bir iş arıyorum / Avrupa - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
hlyyy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hlyyy(34)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 18-04-2012 #3
[email protected] adresine cv nizi mail atabilirsiniz..
Bu mesajdan alıntı yap

doremi

Grafiker / İstanbul

Alt 21-04-2012 #4
ilan günceldir
Bu mesajdan alıntı yap

doremi

Grafiker / İstanbul

Alt 24-04-2012 #5
ilan günceldir