Kendimi Geliştirebileceğim işyeri arıyorum - İstanbul

Staj Yeri Arayanlar - Kendimi Geliştirebileceğim işyeri arıyorum - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Kendimi Geliştirebileceğim işyeri arıyorum Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Okulunuz: Kocaeli Üniversitesi Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum Referanslar: İşle ilgili açıklama: Kendi bildiklerimin üstüne kat çıkmak ...

Windmill isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Windmill

Webmaster / Amasya

Alt 30-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kendimi Geliştirebileceğim işyeri arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: Kocaeli Üniversitesi

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Kendi bildiklerimin üstüne kat çıkmak istiyorum, bu konuda bana yardım edebilcek Junior da olsa başlayabileceğim bir iş yeri arıyorum.

Photoshop orta düzeyde kullanabiliyorum.
CSS ve xHTML biliyorum. WordPress konusunda uzman nitelikliyim diyebilirim.

E-posta:

Telefon: 0534 322 10 56
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 30-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Kendimi Geliştirebileceğim işyeri arıyorum - İstanbul - Kendimi Geliştirebileceğim işyeri arıyorum - İstanbul ya da Kendimi Geliştirebileceğim işyeri arıyorum - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Kendimi Geliştirebileceğim işyeri arıyorum - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Kendimi Geliştirebileceğim işyeri arıyorum - İstanbul | Kendimi Geliştirebileceğim işyeri arıyorum - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
gulsahd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gulsahd

Grafiker / İstanbul

Alt 07-10-2011 #3
cv nizi ve çalışma şartlarınızı adresine yollayın lütfen.
Bu mesajdan alıntı yap
ayanrazvan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ayanrazvan

Hiç Biri / İstanbul

Alt 11-10-2011 #4
edius orta kullanabiliyorsaniz cv atin.
Bu mesajdan alıntı yap
Windmill isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Windmill

Webmaster / Amasya

Alt 10-11-2011 #5
@gulsahd cv gönderdim ...