Kendimi geliştirebileceğim staj yeri arıyorum - İstanbul

Staj Yeri Arayanlar - Kendimi geliştirebileceğim staj yeri arıyorum - İstanbul ...

akadir86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akadir86

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 17-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kendimi geliştirebileceğim staj yeri arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: Bilge Adam

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Bilge adam eğitim kurumlarında web ve grafik tasarımı eğitimi almaktayım. profesyonel anlamda kendimi geliştirebileceğim uzun vadeli olacak staj yeri arıyorum

Illustrator, photoshop, indesing, corel programlarını biliyorum.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 17-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Kendimi geliştirebileceğim staj yeri arıyorum - İstanbul - Kendimi geliştirebileceğim staj yeri arıyorum - İstanbul ya da Kendimi geliştirebileceğim staj yeri arıyorum - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Kendimi geliştirebileceğim staj yeri arıyorum - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Kendimi geliştirebileceğim staj yeri arıyorum - İstanbul | Kendimi geliştirebileceğim staj yeri arıyorum - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
salaha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

salaha

Matbaacı / İstanbul

Alt 14-06-2011 #3
cv nizi 'a gönderbilirmisiniz. yada yüz yüze görüşmek ideal olan
0 212 596 72 42 - 0532 712 09 39 ismail
yerim esenyurt -istanbul da
Bu mesajdan alıntı yap