Kendimi geliştirebileceğim staj yeri arıyorum. - İstanbul

İş Arayan İlanları - Kendimi geliştirebileceğim staj yeri arıyorum. - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Kendimi geliştirebileceğim staj yeri arıyorum. Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Okulunuz: Sultanbeyli Kız Teknik ve Meslek Lisesi Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum Referanslar: İşle ilgili açıklama: ...

Darkgen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Darkgen

Hiç Biri / İstanbul

Alt 09-10-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kendimi geliştirebileceğim staj yeri arıyorum.

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: Sultanbeyli Kız Teknik ve Meslek Lisesi

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Kendimi geliştirebileceğim ve stajımı verebileceğim bir yer arıyorum. Açık Meslek Lisesi son sınıf öğrencisiyim.
Şu anda bir elektronik firmasında Corel Draw (x4-x6) Kullanarak etiket yapıyorum. Bu alanda kendimi geliştirebileceğim staj yeri arıyorum. Eski işimi bırakmak istememin sebebi bu alanda kendimi geliştirebileceğim ve bölümüne uygun olmadığım için bırakmak zorundayım.
Aşağıdaki mail adresimden bana ulaşabilirsiniz.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 10-10-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Kendimi geliştirebileceğim staj yeri arıyorum. - İstanbulKendimi geliştirebileceğim staj yeri arıyorum. - İstanbulKendimi geliştirebileceğim staj yeri arıyorum. - İstanbulKendimi geliştirebileceğim staj yeri arıyorum. - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Darkgen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Darkgen

Hiç Biri / İstanbul

İstanbul anadolu yakasında kendimi geliştirebilecegim staj + iş yeri arıyorum. - İstanbul

Alt 30-12-2013 #3
İstanbul anadolu yakasında kendimi geliştirebilecegim staj + iş yeri arıyorum.

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Corel Draw x4-x5-x6 : Başlangıç duzeyde kullanabiliyorum.

İş deneyimi ve içeriği: Bir elektronik şirketinde {Bilsan Elektronik} trafo etiketi yapıyorum basit bir iş olduğunu biliyorum kendimi geliştirmek istiyorum. 3 yıldır bu firmada çalışıyorum aynı zamanda atölyedede çalıştığım için okudugum açık öğretim meslek lisesine bile devam edemiyorum. Bu alanda kendimi geliştirebileceğim ve staj verebileceğim bir yer arıyorum. İstanbul Anadolu yakası tercihimdir. Full veya Part Time farketmez.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

E-posta:

Telefon: 0537 918 70 21
Bu mesajdan alıntı yap