Kendimi Geliştirebileceğim ve Kalıcı İş Yeri Arıyorum - Bursa

Sonuçlanan İlanlar - Kendimi Geliştirebileceğim ve Kalıcı İş Yeri Arıyorum - Bursa Sponsorlu Bağlantılar Kendimi Geliştirebileceğim ve Kalıcı İş Yeri Arıyorum Şehir: Bursa Aranan Şehir: Bursa Cinsiyet: Bay Okulunuz: AÖF Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum Referanslar: İşle ilgili açıklama: kendimi geliştirmek ve ...

aydo62 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aydo62

Öğrenci (Grafik) / Bursa

Alt 17-06-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kendimi Geliştirebileceğim ve Kalıcı İş Yeri Arıyorum

Aranan Şehir: Bursa

Okulunuz: AÖF

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: kendimi geliştirmek ve kalıcı olarak çalışabileğim iş yeri aramaktayım.teleferik de ikamet etmekde olup bu hafta içi datahouse bilişim akademisin de grafik tasarım kursuna başlıyorum.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 18-06-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Kendimi Geliştirebileceğim ve Kalıcı İş Yeri Arıyorum - Bursa - Kendimi Geliştirebileceğim ve Kalıcı İş Yeri Arıyorum - Bursa ya da Kendimi Geliştirebileceğim ve Kalıcı İş Yeri Arıyorum - Bursa da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Kendimi Geliştirebileceğim ve Kalıcı İş Yeri Arıyorum - Bursa İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..