kendimi geliştirebileceğim ve staj yapacağım bir yer arıyorum - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - kendimi geliştirebileceğim ve staj yapacağım bir yer arıyorum - İstanbul ...

brkkrc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

brkkrc(26)

Öğrenci (Diğer) / Samsun

Alt 16-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

kendimi geliştirebileceğim ve staj yapacağım bir yer arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: ondokuz mayıs üniversitesi grafik tasarımı programı

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: okullar kapanınca yaz stajı yapmamız gerekiyor 1 ay sürecek bir staj yeri arıyorum stajım sırasında önceliğim kendimi geliştirmek yardımcı olacak brilerini arıyorum ulaşırsanız sevinirim

E-posta: *****

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 17-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları kendimi geliştirebileceğim ve staj yapacağım bir yer arıyorum - İstanbul - kendimi geliştirebileceğim ve staj yapacağım bir yer arıyorum - İstanbul ya da kendimi geliştirebileceğim ve staj yapacağım bir yer arıyorum - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
kendimi geliştirebileceğim ve staj yapacağım bir yer arıyorum - İstanbul | kendimi geliştirebileceğim ve staj yapacağım bir yer arıyorum - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..