Kendimi Geliştirebileceğim...(Web Tasarım)

Staj Yeri Arayanlar - Kendimi Geliştirebileceğim...(Web Tasarım) ...

okokok isimli Üye şimdilik offline konumundadır

okokok

Hiç Biri / İstanbul

Alt 04-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba,

26 yaşındayım ve pendikte oturuyorum. Yüksek okul terkim. Kendimden bahsetmeden önce iş yeri istanbulun neresinde olursa olsun gitmeye razıyım tabii yol paramın karşılanması durumunda. Çünkü bu işi severek ve isteyerek yapıyorum..

Bilge Adamın yazılım ve veritabanı uzmanlığı eğitimi aldım. Orta derecede Asp.net,html,css, mssql,c# biliyorum.

Halen Bilge adamın web ve grafik eğitimini alıyorum. Bunun öncesinde de photoshop biliyordum. Şuan illustrator ve photoshopu biliyorum. 1 ay içerisinde indesign, flash, gibi konularıda görmüş olacağım. Yaklaşık 5 senedir kendi sitelerime ilgilenerek para kazanmaktayım. Seo,adwords konusunda da bilgi sahibiyim.

Full time bir iş arıyorum..
İletişim:
Murat CAN
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 04-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
encourage isimli Üye şimdilik offline konumundadır

encourage

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 18-03-2010 #3
bize mail at görüşelim engin @ turkwest. com
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
web tasarımcısı aranıyor