Kendimi Gelistirebilecegim Yer

Sonuçlanan İlanlar - Kendimi Gelistirebilecegim Yer ...

elci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elci

Eğitimci / İstanbul

Alt 29-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaslar Ben foruma yeni uye oldum ve forumu bayagi bir inceledim. Ben istanbul da bir devlet okulunda resim ögretmeni çalisiyorum.Egitim fakültesi Grafik Ana sanat dali Mezunuyum ve bu konularla ilgili az çok bilgim var.Bende dijital baski ve folyo kesim üzerine bir isyeri acmayi düsünüyordum.Ama Yeni tabela isyeri acacak arkadasa yazilanlari okuduktan sonra (Özellikle arkadasin çirakligini yapmadigin ise girme nasihatindan ssonra) bende bir karar verdim kendimce.
Önce kendimi bir isyerinde gelistireyim ondan sonra bu ise gireyim diyorum.iyi düzeyde Corel Draw.isimi görecek kadar Photoshop. Biraz Frehand .Flash vb programlari kullaniyorum.Besiktas ve Maslak civearinda kendimi gelistirecilecegim bu bir yerler varmi?
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 29-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
düsüncen cok guzel ama tabıkı bıraz alt yapı olması gerek oldugunu düsünüyorum bende. Neden boyle bı yer açmayı düsünüyosun ki? Ek is mi yapmak istiyosun?
elci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elci

Eğitimci / İstanbul

Alt 29-04-2008 #3
Evet ek iş yapmayı düşünüyorum.Ama ek iş olmasından
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 29-04-2008 #4
İlan iş arıyanlar kategorisine taşınmıştır.

Tags
yeni bir ye