Kendimi geliştirecek iş arıyorum - İzmir

Sonuçlanan İlanlar - Kendimi geliştirecek iş arıyorum - İzmir Sponsorlu Bağlantılar Kendimi geliştirecek iş arıyorum Şehir: İzmir Aranan Şehir: İzmir Cinsiyet: Bay Program/Seviye: illüstrator % 65 Photoshop %60 Dreamweawer % 60 Flash ( dersler devam ediyor suan) İş deneyimi ...

tutkunn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tutkunn

Grafiker / İzmir

Alt 01-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kendimi geliştirecek iş arıyorum

Aranan Şehir: İzmir

Program/Seviye: illüstrator % 65
Photoshop %60
Dreamweawer % 60
Flash ( dersler devam ediyor suan)

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 01-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Kendimi geliştirecek iş arıyorum - İzmir - Kendimi geliştirecek iş arıyorum - İzmir ya da Kendimi geliştirecek iş arıyorum - İzmir da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Kendimi geliştirecek iş arıyorum - İzmir İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

tutkunn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tutkunn

Grafiker / İzmir

Alt 01-03-2012 #3
ilan geçerliliği bitmiştir