kendimi geliştirip devamlı çalışmak istiyorum. - Antalya

Sonuçlanan İlanlar - kendimi geliştirip devamlı çalışmak istiyorum. - Antalya Sponsorlu Bağlantılar İlan sonuçlanmıştır. byhemsinli isimli üyeden Alıntı kendimi geliştirip devamlı çalışmak istiyorum. Şehir: Antalya Aranan Şehir: Antalya Cinsiyet: Bayan Program/Seviye: photoshop illusrator freehand corel- başlangıç İş deneyimi ve içeriği: ...

byhemsinli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

byhemsinli(25)

Grafiker / İstanbul

Alt 30-03-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlan sonuçlanmıştır.
kendimi geliştirip devamlı çalışmak istiyorum.

Aranan Şehir: Antalya

Program/Seviye: photoshop
illusrator
freehand
corel- başlangıç

İş deneyimi ve içeriği: 2 yıllık üniversite ve güzel sanatlar lisesi mezunuyum.
karton çanta işi yapan matbaa da 5 ay çalıştım.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: antalyada iş arıyorum çok ileri seviye program bilgim yoktur ama zayıf da değilim. çalıştığım yerden bir şeyler öğrenmek kendimi geliştirmek ve orda süreklilik istiyorum. teşekkürler.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 30-03-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
kendimi geliştirip devamlı çalışmak istiyorum. - Antalyakendimi geliştirip devamlı çalışmak istiyorum. - Antalyakendimi geliştirip devamlı çalışmak istiyorum. - Antalyakendimi geliştirip devamlı çalışmak istiyorum. - Antalya

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

byhemsinli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

byhemsinli(25)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-01-2017 #3
İlan sonuçlanmıştır.