Kendimi Geliştirmek İçin....

Staj Yeri Arayanlar - Kendimi Geliştirmek İçin.... Sponsorlu Bağlantılar Kendimi Geliştirmek İçin. İstanbul Avrupa Yakasında yardımcı grafiker vasfında iş öğrenebileceğim bir yer arıyorum. Lise'de ve üniversitede toplam 5 yıl bu bölümün eğitimi aldım. Lise'de ; Anadolu Meslek ...

mervekoc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mervekoc(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 01-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kendimi Geliştirmek İçin. İstanbul Avrupa Yakasında yardımcı grafiker vasfında iş öğrenebileceğim bir yer arıyorum.
Lise'de ve üniversitede toplam 5 yıl bu bölümün eğitimi aldım.
Lise'de ; Anadolu Meslek Lisesi çıkışlı, Üniversiteden ; Uludağ Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksek okulu mezunuyum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 01-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
hanoglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hanoglu

Grafiker / İstanbul

Alt 11-03-2010 #3
İstanbul Avrupa Yakası Hlaskargazi Cd si üzerinde faaliyet gösteren ajansımızda çalışmak isterseniz 0212 246 62 38 nolu telden irtibata geçiniz lütfen iyi günler ,,
Bu mesajdan alıntı yap
DOKUZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DOKUZ

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-04-2010 #4
Firma ismi: DOKUZ
Çalışma şartları: Tam zamanlı/ Stajyer / Serbest (Freelancer) çalışan.
Özellikleri: Grafik programlarında hakimiyet
İşin mahiyeti: Dinlemek gerek
İletişim bilgileriniz:[email protected]
Bu mesajdan alıntı yap