kendimi geliştirmek istiyorum... - Antalya

İş Arayan İlanları - kendimi geliştirmek istiyorum... - Antalya Sponsorlu Bağlantılar kendimi geliştirmek istiyorum... Şehir: Antalya Aranan Şehir: Antalya Cinsiyet: Bay Program/Seviye: c#=orta,c++=orta,dreamwear=iyi,flash=başlangıc,sql =orta php=başlangıç, asp=başlangıç İş deneyimi ve içeriği: manisa turgutlu belediyesi bilgi işlem Çalışma Şartları: Tam Zamanlı ...

mhmt3545 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mhmt3545

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 20-08-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

kendimi geliştirmek istiyorum...

Aranan Şehir: Antalya

Program/Seviye: c#=orta,c++=orta,dreamwear=iyi,flash=başlangıc,sql =orta

php=başlangıç, asp=başlangıç

İş deneyimi ve içeriği: manisa turgutlu belediyesi bilgi işlem

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: kendimi geliştirmek istiyorum maddiyat sorun değil..

E-posta:

Telefon: 0506 868 67 59
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 20-08-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

kendimi geliştirmek istiyorum... - Antalyakendimi geliştirmek istiyorum... - Antalyakendimi geliştirmek istiyorum... - Antalyakendimi geliştirmek istiyorum... - Antalya

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap