Kendimi gelıştirmek istiyorum grafik uzmanlığı kursuna başladım - Antalya

İş Arayan İlanları - Kendimi gelıştirmek istiyorum grafik uzmanlığı kursuna başladım - Antalya Sponsorlu Bağlantılar Kendimi gelıştirmek istiyorum grafik uzmanlığı kursuna başladım Şehir: Antalya Aranan Şehir: Antalya Cinsiyet: Bay Program/Seviye: PHOTOSHOP Adobe Illustrator Adobe InDesign İş deneyimi ve içeriği: GRAFİK TASARIM UZMANLIĞI KURSUNA ...

lastmasses isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lastmasses

Grafiker / Antalya

Alt 11-12-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kendimi gelıştirmek istiyorum grafik uzmanlığı kursuna başladım

Aranan Şehir: Antalya

Program/Seviye: PHOTOSHOP Adobe Illustrator Adobe InDesign

İş deneyimi ve içeriği: GRAFİK TASARIM UZMANLIĞI KURSUNA GİTMEKTEYIM KENDIMI GELISTIRMEK ISTIYORUM

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Referanslar:

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 12-12-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Kendimi gelıştirmek istiyorum grafik uzmanlığı kursuna başladım - AntalyaKendimi gelıştirmek istiyorum grafik uzmanlığı kursuna başladım - AntalyaKendimi gelıştirmek istiyorum grafik uzmanlığı kursuna başladım - AntalyaKendimi gelıştirmek istiyorum grafik uzmanlığı kursuna başladım - Antalya

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap