kendimi geliştirmek istiyorum-İZMİR

Staj Yeri Arayanlar - kendimi geliştirmek istiyorum-İZMİR Sponsorlu Bağlantılar Bilge adam'a gidiyorum izmir'de staj yeri arıyorum Şehir: İzmir Aranan Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay Okulunuz: bilge adam bilişim teknolojileri akademisi Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum Referanslar: İşle ...

kendimi geliştirmek istiyorum-İZMİR
sagopa_rap isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sagopa_rap(28)

Grafiker / İzmir

Dosya19
Alt 02-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bilge adam'a gidiyorum izmir'de staj yeri arıyorum

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Okulunuz: bilge adam bilişim teknolojileri akademisi

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: ADI SOYADIkendimi geliştirmek istiyorum-İZMİROĞUKAN DEMİRCİ
ASKERLİK DURUMU:MUAF
İKAMET ETTİĞİ YER: BUCA/İZMİR
E-MAİL:[email protected]

2011 ocak ayında bilge adama başladım 23.01.2013 tarihine kadar sınırsız eğitim alma hakkım var bu 2 yıl süresince alabilme imkanımın olduğu programlar:

*yazılım ve veritabanı uzm.
*sistem ağ uzm.
*web+grafik tasarım
*tridi max
*ingilizce
*raporlama ve sunum
*microsoft office
ben tridimax yada web+grafik alanında kendimi geliştirmek istiyorum saat 14:00 den sonra yada saat 13:30'a kadar staj yapabileceğim bir yer arıyorum bilge adam ve stajı aynı anda yürütmek istiyorum

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 03-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları kendimi geliştirmek istiyorum-İZMİR - kendimi geliştirmek istiyorum-İZMİR ya da kendimi geliştirmek istiyorum-İZMİR da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | kendimi geliştirmek istiyorum-İZMİR İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
kendimi geliştirmek istiyorum-İZMİR | kendimi geliştirmek istiyorum-İZMİR

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
HAKKANEN4 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HAKKANEN4

Grafiker / İzmir

Alt 04-02-2011 #3
ilan güncellse cv lütfen
Bu mesajdan alıntı yap