Kendimi Geliştirmek İstiyorum - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Kendimi Geliştirmek İstiyorum - Türkiye Geneli ...

szrakbsci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

szrakbsci

Öğrenci (Diğer) / Muğla

Alt 25-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

KENDİMİ GELİŞTİRMEK İSTİYORUM

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Okulunuz: Süleyman Demirel Üniversitesi

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Grafikerlik dışında başka bir meslek düşünmüyorum ve kendimi bu alanda ileri düzeyde geliştirme çabası içerisindeyim. Bunun nedeni bu alana yeteneğimin olması ve bu işi severek yapmam.

Ispartada okumaktayım boş zamanlarımda kendimi yetiştirebiliceğim bir reklam ajansında zaman geçirmem işi öğrenme ve kendimi geliştirmem açısından yararı olacaktır

Bunun dışında yazın stajer niyetine çalışmak istiyorum kendimi gerçek anlamda geliştirebiliceğim bir refarans bulabilirsem şehir farketmez yeterki bulunduğum yerde yaşayabiliceğim bir güvencem olsun.

kullandığım program; Photoshop (orta derece)
Bunun dışında gerekli programları bulunduğum yerde öğrenmeye hazırım ve bu konuda açım.

Teşekkürler.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 26-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Kendimi Geliştirmek İstiyorum - Türkiye Geneli - Kendimi Geliştirmek İstiyorum - Türkiye Geneli ya da Kendimi Geliştirmek İstiyorum - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Kendimi Geliştirmek İstiyorum - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..