Kendimi geliştirmek Part time staj arıyorum / Avrupa Yakası - İstanbul

İş Arayan İlanları - Kendimi geliştirmek Part time staj arıyorum / Avrupa Yakası - İstanbul ...

onizuka isimli Üye şimdilik offline konumundadır

onizuka

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 20-10-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kendimi geliştirmek Part time staj arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: Bilge Adam

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Kendimi geliştirecek üzere stajyer grafiker olarak istanbul avrupa yakasında staj arıyorum. Bilge Adamda Web ve Grafik tasarım bölümlerini okuyorum.

Şu an, Adobe Illustrator (iyi), photoshop (başlangıç) ve diğer programlarını eğitimini alıcağm (İndesign, Dreamweaver, Flash Player).

Part time olarak yani Öğlenden sonra staj arıyorum, hem eğitime devam ediceğim, hem kendimi stajyer olarak bir iş yerinde geliştirmek istiyorum. İstanbul Avrupa (Bağcılar) yakasında ikamet ediyorum.

Teşekkür ederim

E-posta:

Telefon: 0539 613 17 14
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 22-10-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Kendimi geliştirmek Part time staj arıyorum / Avrupa Yakası - İstanbulKendimi geliştirmek Part time staj arıyorum / Avrupa Yakası - İstanbulKendimi geliştirmek Part time staj arıyorum / Avrupa Yakası - İstanbulKendimi geliştirmek Part time staj arıyorum / Avrupa Yakası - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
MandalinaAjans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MandalinaAjans

Grafiker / İstanbul

Alt 03-12-2012 #3
Merhaba,

İstanbul Beylikdüzü'ndeki firmamıza Part Time (Yarı Zamanlı), haftanın 6 günü 13:00-18:00 saatleri arası çalışacak bir eleman aramaktayız.

İlk aşamada bu şartlar size uyuyorsa, CV'nizi ve portfolyonuzu adresine mail atarsanız sevinirim. Kalan detayları CV'yi inceledikten sonra görüşebiliriz.

İyi günler.
Bu mesajdan alıntı yap
onizuka isimli Üye şimdilik offline konumundadır

onizuka

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Yardımcı Grafiker - İstanbul

Alt 22-01-2013 #4
Yardımcı Grafiker

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: - Photoshop (çok iyi)
- Illustrator (çok iyi)
- Indesign (Orta)
- Dreamweaver (Iyi)
- Flash (Başlangıç)
- After effects ve Cinema 4d (Baslangıç)

İş deneyimi ve içeriği: - Medyapark (Stajyer) :
Görsel tasarım : kitap kapağı, afiş çalışmaları, Story-board.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: Görsel tasarımlarımı özel mesajla iletebilirim.

İşle ilgili açıklama: Bilge Adam Grafik ve Web Tasarım eğitimini aldım, ve reklam ajanslarda full-time yardımcı grafiker olarak iş arıyorum.

Istanbul avrupa yakasında ikamet ediyorum.

E-posta:

Telefon: 0539 613 17 14
Bu mesajdan alıntı yap