Kendimi Geliştirmek Üzere İş Arıyorum / Avrupa Yakası - İstanbul

Staj Yeri Arayanlar - Kendimi Geliştirmek Üzere İş Arıyorum / Avrupa Yakası - İstanbul ...

secer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

secer

Webmaster / İstanbul

Alt 04-09-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kendimi Geliştirmek Üzere İş Arıyorum / Avrupa Yakası

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: aof

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama:
  • Dreamweaver -Çok İyi
  • Flash- (banner yapabiliyorum.)
  • Photoshop-İyi
  • İllustration - İyi
  • İndesign - Orta

Bilge Adamda Kursu Yeni Bitirdim..Dreamweaver programında html ve css üzerinden sıfırdan site yapabilmekteyim. Grafik programlarını kullanmaktayım..Amacım hem web hem grafik alanında ilerlemek..İyi bir ajansta kendimi geliştirmek istiyorum.. Maaş beklentim yok. Sadece beklentim iki alandada kendimi geliştirmek

E-posta:

Telefon: 0554 709 43 86
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 04-09-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Kendimi Geliştirmek Üzere İş Arıyorum / Avrupa Yakası - İstanbulKendimi Geliştirmek Üzere İş Arıyorum / Avrupa Yakası - İstanbulKendimi Geliştirmek Üzere İş Arıyorum / Avrupa Yakası - İstanbulKendimi Geliştirmek Üzere İş Arıyorum / Avrupa Yakası - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
secer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

secer

Webmaster / İstanbul

Kendimi geliştirebileceğim Yer Arıyorum /Avrupa Yakası - Türkiye Geneli

Alt 27-11-2012 #3
Avrupa Yakası Kendimi geliştirebileceğim Yer Arıyorum

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Okulunuz: AÖF

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Merhaba,
Bilge Adam Web grafik tasarım kursunu 15.09.2012 tarihinde bitirmiş bulunmaktayım. Kendimi geleştirebileceğim hem Web hemde grafik işi yapan ajans aramaktayım.Bu sektörde ilk iş deneyimim olacağından herhangi maaş beklentim yok.Kullandıgım programlar;
Illustrator-hotoshop- indesign -dreamweaver-Flash

E-posta:

Telefon: 0554 709 43 86
Bu mesajdan alıntı yap
MandalinaAjans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MandalinaAjans

Grafiker / İstanbul

Alt 03-12-2012 #4
Merhaba,

İstanbul Beylikdüzü'ndeki firmamıza Part Time (Yarı Zamanlı), haftanın 6 günü 13:00-18:00 saatleri arası çalışacak bir eleman aramaktayız.

İlk aşamada bu şartlar size uyuyorsa, CV'nizi ve portfolyonuzu adresine mail atarsanız sevinirim. Kalan detayları CV'yi inceledikten sonra görüşebiliriz.

İyi günler.
Bu mesajdan alıntı yap