Kendimi Web ve Grafik Tasarımı konusunda geliştirebileceğim bi iş arıyorum... - İstanbul

İş Arayan İlanları - Kendimi Web ve Grafik Tasarımı konusunda geliştirebileceğim bi iş arıyorum... - İstanbul ...

Kendimi Web ve Grafik Tasarımı konusunda geliştirebileceğim bi iş arıyorum... - İstanbul
bahtiyarkara isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bahtiyarkara

Grafiker / İstanbul

Alt 12-11-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kendimi Web ve Grafik Tasarımı konusunda geliştirebileceğim bi iş arıyorum...

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Photoshop
İllustrator
İndesign
Dreamweaver
Flash Player
(kurs Bilgisi)

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

E-posta:

Telefon: 0534 933 86 23
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 12-11-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Kendimi Web ve Grafik Tasarımı konusunda geliştirebileceğim bi iş arıyorum... - İstanbulKendimi Web ve Grafik Tasarımı konusunda geliştirebileceğim bi iş arıyorum... - İstanbulKendimi Web ve Grafik Tasarımı konusunda geliştirebileceğim bi iş arıyorum... - İstanbulKendimi Web ve Grafik Tasarımı konusunda geliştirebileceğim bi iş arıyorum... - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap