Kendimiz nasıl style yapabiliriz?

Styles - Kendimiz nasıl style yapabiliriz? ...

yolcu123 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yolcu123

Öğrenci (Diğer) / Konya

Alt 04-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar kendimiz nasıl style yapabiliriz? Bilgisi olan var mı? Şimdiden teşkkürler..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Mr.SaqOoLeRa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mr.SaqOoLeRa(30)

Hiç Biri / Mardin

Alt 07-08-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
HayıR yoK Kendimiz nasıl style yapabiliriz? ŞimDiDeN TeşKüRLeR Kendimiz nasıl style yapabiliriz?
Bu mesajdan alıntı yap
tdogan86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tdogan86(31)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 07-08-2009 #3
1 ay geçmiş gerçekten kimse bilmiyor galibaKendimiz nasıl style yapabiliriz? style kastın layer style ayarlayıp kaydetmekse anlatabilirimKendimiz nasıl style yapabiliriz? ama forum içerisinde böyle bir konu olması lazım çünkü ben oraya cevap yazmıştımKendimiz nasıl style yapabiliriz? şöyle oluyor diyelim ki bir layer için istediğin style hazırladın ardından style penceresini sağ üst köşesindeki çizgiye tıklayarak menüsü açıyorsun. orada new style diyorsun oraya o style ı kaydediyor. sonra onu istediğin gibi kullanıyorsun. ne olur ne olmaz ya kaybolursa dersen aynı yerde save styles seçeneğini seçiyorsun ve kaydediyorsun. daha sonra kaybolsa da load styles diyerek tekrar o kaydettiğin style ı geri getirebilirsin
Bu mesajdan alıntı yap
Ruya_Es isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ruya_Es

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 07-08-2009 #4
Güzel anlatmışsın teşekkürler ,deneyeyim hemen Kendimiz nasıl style yapabiliriz?

denedimde Kendimiz nasıl style yapabiliriz?

New style butonu silik neden olabilir acaba? yeni layer de açmıştım
Bu mesajdan alıntı yap