Kendimizi anlatacağımız kitap tasarımı yardımmmmm...

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Kendimizi anlatacağımız kitap tasarımı yardımmmmm... Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar merhaba. Bizim hocamız bizden bir dersimiz için kendimizi anlatacagımız bir kitap istedi.Ben kendimi cektiğim fotograflar ile 18 sayfalık bir kitap oluşturacagım. Photoshop kullanıp kolaj tekniği ile yapacagım ...

elifiniz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elifiniz

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Dosya23

Alt 17-03-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhaba. Bizim hocamız bizden bir dersimiz için kendimizi anlatacagımız bir kitap istedi.Ben kendimi cektiğim fotograflar ile 18 sayfalık bir kitap oluşturacagım. Photoshop kullanıp kolaj tekniği ile yapacagım bunu fakat bir fikir üzerinde fazla birşey bulamıyorum. Şöyle söyleyeyim konuyu zıtlık üzerinden seçtim. Üzerimde okul kıyafetleri gibi yakası kapalı gömlek elimde kitap ama okulda olmam gerekirken disco'dayım gibi vs.. Yardımcı olabilirseniz fikir konusunda çok sevinirim..Kendimizi anlatacağımız kitap tasarımı yardımmmmm...Kendimizi anlatacağımız kitap tasarımı yardımmmmm...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 18-03-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Düşündüğünüz fikir güze ve iyice absürtleştirin. 18 sayfayı oluşturmak çok basit olacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap
elifiniz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elifiniz

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 19-03-2014 #3
Ya 68 kişi bakmış bir tek siz cevap vermişsiniz çok teşekkür ederim öncelikle. Fakat ben absürd fikir bulamıyorum sorun orda. Hani fikir verebilirseniz çok memnun olurum..
Bu mesajdan alıntı yap