Kendine Güvenen Arkadaşlar Buyrun Güçlerimizi Birleştirelim - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Kendine Güvenen Arkadaşlar Buyrun Güçlerimizi Birleştirelim - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Kendine Güvenen Arkadaşlar Buyrun Güçlerimizi Birleştirelim Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: İstediğiniz ve dilediğiniz programı kullanabilirsiniz. LÜTFEN AÇIKLAMAYI OKUYUNUZ. Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli ...

scokguler isimli Üye şimdilik offline konumundadır

scokguler

Grafiker / İstanbul

Alt 02-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kendine Güvenen Arkadaşlar Buyrun Güçlerimizi Birleştirelim

Program/Seviye: İstediğiniz ve dilediğiniz programı kullanabilirsiniz.

LÜTFEN AÇIKLAMAYI OKUYUNUZ.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Merhaba arkadaşlar bende 10-12 yıldır matba sektöründe çalışan bir grafikerim ve bir süredir freelance olarak kendime çalışıyorum.

Neden bir firmada çalışmıyorsun diye sorucak olursanız artık firma yetkilisi sahibinle abuk subuk müşterilerle uğraşmaktan maaşımı doğru düzgün alamamaktan düzgün bir maaş alsanda gece gündüz çalışsanda sonuçta patron kısmının memnuniyetsizliğindenn yoruldum ve kendime çalışmaya kendi müşterime kendim hizmet vermeye başladım gerçi biraz zor oluyor ama yinede başarabiliyorum kısacası kendine güvenen grafiker yada öğrenme isteği olan arkadaşlara sesleniyorum gelin beraber çalışalım ve birlikte kazanalım bazılarına hadi be bizim üstümüzden paramı kazanıcan gibi bir düşünce oluşabilir ama öyle bir düşüncem yok gerçi kurulu bir firmamda yok ama hazırda kurulu iki mekanım var istediğim yerde gidip işlerimi oralardan yapabiliyorum neden evden yapmıyorsun sorusu olacaktır onada cevabım evden istediğiniz kadar çalışın belli bir yere kadar oluyor ben bir yola girdim arkadaşlar isteyen kendine güvenen buyursun gelsin kapımız açık...

İsteyen telden ulaşabilir yada msn den ekleyebilir ayrıntılı bir şekilde konuşabiliriz. Herkese başarılar hayırlı işler

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 03-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Kendine Güvenen Arkadaşlar Buyrun Güçlerimizi Birleştirelim - İstanbul - Kendine Güvenen Arkadaşlar Buyrun Güçlerimizi Birleştirelim - İstanbul ya da Kendine Güvenen Arkadaşlar Buyrun Güçlerimizi Birleştirelim - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Kendine Güvenen Arkadaşlar Buyrun Güçlerimizi Birleştirelim - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

salieris isimli Üye şimdilik offline konumundadır

salieris

Grafiker / İstanbul

Alt 03-07-2012 #3
merhaba messenger 'dan ekledim. kabul eder misin
pain_decide isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pain_decide(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-07-2012 #4
mrb Kendine Güvenen Arkadaşlar Buyrun Güçlerimizi Birleştirelim - İstanbul ilanınzla ılgılenıyorm serkan beyKendine Güvenen Arkadaşlar Buyrun Güçlerimizi Birleştirelim - İstanbul

scokguler

Grafiker / İstanbul

Alt 03-07-2012 #5
merhaba messenger 'dan ekledim. kabul eder misin
kabul edemedim davetiniz gelmemiş

mrb Kendine Güvenen Arkadaşlar Buyrun Güçlerimizi Birleştirelim - İstanbul ilanınzla ılgılenıyorm serkan beyKendine Güvenen Arkadaşlar Buyrun Güçlerimizi Birleştirelim - İstanbul
buyrun sizde gelin Kendine Güvenen Arkadaşlar Buyrun Güçlerimizi Birleştirelim - İstanbul
pain_decide isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pain_decide(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-07-2012 #6
buyrun sizde gelin Kendine Güvenen Arkadaşlar Buyrun Güçlerimizi Birleştirelim - İstanbul
tamam serkan bekle gelıyorumKendine Güvenen Arkadaşlar Buyrun Güçlerimizi Birleştirelim - İstanbul
graficier_81 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graficier_81

Grafiker / İstanbul

Alt 03-07-2012 #7
merhaba serkan bey ilanınızla ilgiliyim sizi ekliyorum.

scokguler

Grafiker / İstanbul

Düzeltme

Alt 03-07-2012 #8
[sıze="3"]kendine güvenen arkadaşlar buyrun güçlerimizi birleştirelim [/sıze]

program/seviye: istediğiniz ve dilediğiniz programı kullanabilirsiniz.

Lütfen açıklamayı okuyunuz.

çalışma şartları: tam zamanlı (full time)

askerlik durumu: önemli değil

medeni hali: önemli değil

işle ilgili açıklama: merhaba arkadaşlar bende 10-12 yıldır matba sektöründe çalışan bir grafikerim ve bir süredir freelance olarak kendime çalışıyorum.

Neden bir firmada çalışmıyorsun diye sorucak olursanız artık firma yetkilisi sahibinle abuk subuk müşterilerle uğraşmaktan maaşımı doğru düzgün alamamaktan düzgün bir maaş alsanda gece gündüz çalışsanda sonuçta patron kısmının memnuniyetsizliğindenn yoruldum ve kendime çalışmaya kendi müşterime kendim hizmet vermeye başladım gerçi biraz zor oluyor ama yinede başarabiliyorum kısacası kendine güvenen grafiker yada öğrenme isteği olan arkadaşlara sesleniyorum gelin beraber çalışalım ve birlikte kazanalım bazılarına hadi be bizim üstümüzden paramı kazanıcan gibi bir düşünce oluşabilir ama öyle bir düşüncem yok gerçi kurulu bir firmamda yok ama hazırda kurulu iki mekanım var istediğim yerde gidip işlerimi oralardan yapabiliyorum neden evden yapmıyorsun sorusu olacaktır onada cevabım evden istediğiniz kadar çalışın belli bir yere kadar oluyor ben bir yola girdim arkadaşlar isteyen kendine güvenen buyursun gelsin kapımız açık...

Isteyen telden ulaşabilir yada msn den ekleyebilir ayrıntılı bir şekilde konuşabiliriz. Herkese başarılar hayırlı işler

e-posta: *********

Telefon: *********
arkadaşlar sanırım konuyu yanlış anlattım kusura bakmayın
ben eleman aramıyorum gerektiğinde iş paylaşımı yaptığım arkadaşlarım var

ben benim gibi freelance çalışan arkadaşlarla ortak iş yapmak istiyorum nasıl diyceksiniz

örnek home ofis çalışmak eminimki sizede zor geliyordur sonuçta müşteri her zaman bir mekanın olması tercihindedir.

Bu nedenle freelance çalışan arkadaşlarla ortak bir ofis oluşturup herkes kendine çalışsın ve herkes kendi işinin patronu olsun demek istemiştim..
ayhancaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ayhancaa(57)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-07-2012 #9
bu sitedeki ilanlara kanmayın değerli meslekdaş kardeşlerim bu tip siteleri yapanlar sadece yeni grafiker arkadaşları paralı üye yapmaya yönelik yeni grafiker arkadaşların ihtiyaçları doğrultusunda piyasayadanda iş bulurmuş gibi yapıp ihtiyaçları doğrultusunda önce gelen müracaatları kendileri değerlendiriyor arta kalanları siteye üye yaptıkları grafikerlerin önüne atıyorlar kendilerini uyanık zanneden bu tipler diyebilirlerki rakip sitenin adamısın
ismim ayhan sivridağ telefonum ******** hiç bir sitenin adamı değilim insanları dolandıranlara karşıyım 33 yıllık grafikerlik hayatım var 1983 marmara ünv güzel sanatlar akademisi grafik bl. mezunuyum böyle site kurup meslekdaşlarımın dolandırılmasına karşıyım bu bir forum sitesi değil çıkar sitesidir.
grafishop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 03-07-2012 #10
bu sitedeki ilanlara kanmayın değerli meslekdaş kardeşlerim bu tip siteleri yapanlar sadece yeni grafiker arkadaşları paralı üye yapmaya yönelik yeni grafiker arkadaşların ihtiyaçları doğrultusunda piyasayadanda iş bulurmuş gibi yapıp ihtiyaçları doğrultusunda önce gelen müracaatları kendileri değerlendiriyor arta kalanları siteye üye yaptıkları grafikerlerin önüne atıyorlar kendilerini uyanık zanneden bu tipler diyebilirlerki rakip sitenin adamısın
ismim ayhan sivridağ telefonum ********* - ********* hiç bir sitenin adamı değilim insanları dolandıranlara karşıyım 33 yıllık grafikerlik hayatım var 1983 marmara ünv güzel sanatlar akademisi grafik bl. mezunuyum böyle site kurup meslekdaşlarımın dolandırılmasına karşıyım bu bir forum sitesi değil çıkar sitesidir.
Merhabalar beyefendi; kesinlikle hiçbir söylediğim saygısızlık olarak algılanmasın zira yaşınız benden epeyce fazla...
Şimdi demişsinizki 'bu sitedeki ilanlara ( özellikle iş ilanlarını kastettiniz sanırım ) kanmayın, işe yarar ilanları kendileri inceleyip işe yaramayanları burada yayınlıyorlar' diyelimki söylediğiniz doğru: bu siteye ilan veripde benim ilanımı sitedeki falanca yönetici yayınlamadı bana kendisi dönüş yaptı onunla çalıştık diyebilecek insan yoktur.
Herkes ilanı burada yayınlanır eğer yöneticilerden herhangi biri başvurucaksa bile o ilan altında başvurur zannımca.
Ayrıca bu siteye 2009dan beri üyeymişsiniz; hiçmi faydasını görmediniz?
Bu sitede paralı üyelikle insanlara sadece ekstra hizmetler sunuluyor.
Ben bu siteye sizin gibi senelerdir üyeyim her ilanım her konum yayınlandı. Hiç bir ücret ödemedim, ekstra bir üyelik almadım. Hiç kimse tarafından zarar görmedim, kandırılmadım.
Son olarak bu sahtekar dediğiniz site var ya efendim. Ben burada öğrendiklerimi, buradaki tecrübelerimi ne bunca yıllık iş hayatımda nede okuduğum üniversitede öğrendim...
Meslek hayatımdaki bilgilerin, tecrübelerin %60'ı bana bu sitenin armağanıdır.
Saygılar...
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları